ГлавнаяОбщество

Для зручності клієнтів: графік роботи ДТЕК Дніпровські електромережі на новорічні свята

Для зручності клієнтів: графік роботи ДТЕК Дніпровські електромережі на новорічні свята

Попереду – новорічні свята. А ще – «гарячий» період передачі показань лічильників за використану електроенергію перед закриттям фінансового року. Піклуючись про зручність клієнтів, фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі надаватимуть повний перелік послуг протягом усіх новорічних та різдвяних свят. Передати показання та повідомити про аварію можна онлайн – не виходячи з дому. Сервіси будуть доступні 24/7. Про це повідомили в прес-службі ДТЕК Дніпровські електромережі. 

ДТЕК діє в інтересах України. Для зручності та безпеки клієнтів в умовах пандемії ДТЕК Дніпровські електромережі запровадив зручні онлайн-сервіси та канали дистанційної комунікації. До послуг жителів Дніпропетровської області – широкий перелік варіантів зв'язку, за допомогою яких можна передати покази, оформити заявку на візит фахівця або задати будь-яке питання, що стосується послуг розподілу. Це сайт компанії, Особистий кабінетViber-чат, офіційна сторінка у Facebook. Всі вони доступні в цілодобовому режимі.

 «Кінець року – завжди «найгарячіша» пора за кількістю дзвінків та звернень, що, звичайно ж, позначається на швидкості додзвону в кол-центр компанії. Аби не витрачати час та не чекати у телефонній черзі з'єднання з оператором, – щиро радимо користуватися альтернативними каналами зв'язку. Скористайтеся сайтом, напишіть нам в Viber, Facebook. Немає різниці, за яким з цих каналів наші фахівці отримають повідомлення. Всі вони обробляються в режимі 24/7 та не залишаються без уваги», — зазначила керівник департаменту з обслуговування клієнтів ДТЕК Дніпровські електромережі Олена Лабога.

Для передачі показів лічильника є три зручних канали зв’язку:

  1. Проста та зручна веб-форма на сайті без необхідності реєструвати особистий кабінет
  2. Особисте повідомлення на сторінці ДТЕК Дніпровські електромережі в Facebook
  3. Автоматичний сервіс передачі показів у кол-центрі. Телефонуйте за номерами +38 (056/066/067) 790-99-00 та обирайтекнопку "2"

Крім того, через сайт www.dtek-dnem.com.ua можна:

Важливо: Покази лічильників побутовим клієнтам рекомендуємо передавати в останній день кожного місяця. Це дозволить сформувати точні обсяги споживання за календарний місяць, а постачальнику – рахунки за спожиту електроенергію. Якщо клієнти не передають покази своєчасно, розрахунок відбувається за середньомісячним споживанням

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook