ГлавнаяОбщество

Що дивилися українці на платформі «Київстар ТБ» у 2020 році

Що дивилися українці на платформі «Київстар ТБ» у 2020 році

По завершенні 2020 року, Київстар та 1+1 media підводять підсумки, який контент був найпопулярнішим на платформі онлайн-телебачення «Київстар ТБ».

Про це повідомляє прес-служба "Київстар".

За даними аналітиків платформи, найбільш популярними є національні телеканали загального інтересу: 59,64% від загальної кількості телеканалів на платформі. Найбільше серед національних у 2020 році абоненти «Київстар ТБ» дивилися телеканал «1+1» у HD - 12,3% проти 9,6% у телеканалу «Україна», що посів друге місце. На третьому місці за переглядами знаходиться канал ICTVHD. Ще два канали групи 1+1 media, «ТЕТ» і «2+2» увійшли до ТОП-10 найпопулярніших серед абонентів «Київстар ТБ», посівши восьме та дев’яте місця відповідно.

Після національних каналів загального інтересу, глядачі найбільше переглядали кіноканали (14,04%) та дитячі (7,59%). Серед найпопулярніших кіноканалів TV 1000 ActionHDтаTV 1000 HD, а серед дитячих зі значною перевагою лідирують канали ПЛЮСПЛЮС таNickjr.

VOD-бібліотека платформи за рік також значно розширилася: з початку 2020 року кількість контенту на «Київстар ТБ» зросла на 42% і складає тепер більше 10 тисяч фільмів та серіалів, загальною тривалістю 50 тисяч годин. Це значить, щоб переглянути весь контент бібліотеки користувачеві знадобиться трохи більше 5 років без перерви на їжу та сон.

Найпопулярнішою ТБ-програмою стала «Світ навиворіт» з Дмитром Комаровим, а серед всіх серіалів, доступних за VOD-підпискою, більш за все переглядають: «Свати», «СидорЕнки-СидОренки», «Одного разу під Полтавою», «Доктор Віра» та «Мишоловка для кота».

Найулюбленіші кінострічки: «Форсаж: Гоббс та Шоу», «Капітан Марвел», «Гаррі Поттер і Смертельні реліквії», «Гаррі Поттер і філософський камінь», «Гобіт».

Варто відзначити, що у ТОП-10 найпопулярніших кінострічок на рівні зі світовими бестселерами увійшов фільм українського виробництва «Чорний ворон», створений за підтримки «Державного агентства України з питань кіно» на замовлення телеканалу «1+1». Серед мультфільмів найбільш популярними стали: «Секрети домашніх тварин 2», «Шрек», «Єті», «Як приборкати дракона 3».

Окремо варто відзначити популярність проєкту «Всеукраїнська школа онлайн», який за час трансляції регулярно переглядало 10% користувачів. Найбільш популярними серед уроків стали англійська мова для 10 класу та універсальна руханка для всіх.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook