ГлавнаяОбщество

«Дніпрогаз»: наша робота – це щоденна доставка газу для наших клієнтів

«Дніпрогаз»: наша робота – це щоденна доставка газу для наших клієнтів

«Дніпрогаз» - одне з найбільших підприємств регіону за кількістю об’єктів систем газопостачання та обсягами використання природного газу. Компанія надає послуги з розподілу блакитного палива для мешканців міста Дніпра та Дніпровського району. Щорічно підприємство транспортує близько 800 млн. кубометрів газу для 400 тисяч побутових споживачів, 3,7 тисяч промислових підприємств та інших суб'єктів господарювання.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

Уся виробнича діяльність АТ «Дніпрогаз» як Оператора ГРМ здійснюється за рахунок тарифу на розподіл природного газу, який затверджується державним регулятором (НКРЕКП). Саме тому акцентуємо Вашу увагу, що АТ «Дніпрогаз» не торгує газом, а лише здійснює його доставку побутовим та непобутовим клієнтам.

В рамках Плану розвитку 2021 року, затвердженого Постановою НКРЕКП № 2790 від 30.12.2020 року, АТ “Дніпрогаз” спрямує майже 31 млн грн на забезпечення безаварійного та безперебійного функціонування системи газопостачання Дніпра. Решту коштів буде використано для придбання природного газу для покриття виробничо-технологічних витрат, модернізації автомобільного парку та спецтехніки, а також закупівлю обладнання для роботи виробничих підрозділів компанії.

З метою модернізації газорозподільної системи фахівці компанії протягом року мають здійснити капітальний ремонт частини газопроводу середнього тиску, а також провести реконструкцію більше 3 км газопроводів, замінити 32 газорегулюючі пункти, побудувати 3 нові станції катодного захисту газопроводів та реконструювати 28 існуючих станцій електрохімічного захисту газопроводів. 

“Капітальні ремонти, реконструкцію та модернізацію газорозподільної системи наша компанія здійснює за рахунок тарифу на розподіл блакитного палива. Розмір тарифу визначається державним регулятором, - пояснює технічний директор “Дніпрогазу” Юрій Безпрозваний. - Окрім цього, з коштів тарифної виручки на підприємстві також виплачується заробітна плата, податки, забезпечується обслуговування споживачів, цілодобова робота аварійної служби «104», встановлення, заміна та повірка лічильників”.

Ключова задача персоналу компанії – стале та безаварійне надання послуг з доставки газу. Для цього газовики здійснюють наладку та регулювання обладнання ГРП/ШРП, забезпечують підтримку необхідного тиску та реалізовують заходи згідно затверджених Планів розвитку газорозподільної системи. Все це заради стабільної роботи 5,5 тис. км газових мереж Дніпра та Дніпровського району та комфорту і затишку клієнтів.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook