ГлавнаяОбщество

Молодь Дніпропетровщини запрошують до Єврошколи-2021

Молодь Дніпропетровщини запрошують до Єврошколи-2021

Навесні в Україні запустять Єврошколу-2021. Запрошують і молодь Дніпропетровщини. На онлайн-заняттях можна буде дізнатися більше про Євросоюз, згуртуватися з однодумцями та презентувати власні мініпроєкти. Про це повідомив директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олексій Полторацький. 

«Набір до Єврошколи щороку оголошує Представництво ЄС в Україні. Вступити до неї можуть і студенти, і випускники вишів. Ті, хто бачать майбутнє України у великій європейській родині. Для участі необхідно зареєструватися »,розповів Олексій Полторацький. 

У Єврошколі-2021 запланували 12 онлайн-модулів. Будуть лекції, дискусії, живе спілкування. Їх проведуть європейські та українські дипломати й експерти. 

Тематика вебінарів – євроінтеграція, боротьба з фейками, цифровізація, європейські цінності, зелений курс, побудова кар’єри в ЄС, інформполітика. 

На заняттях чекають на міжнародників, економістів, фінансистів, політологів, юристів, журналістів, істориків та соціологів. Запрошують і студентів та випускників технічних спеціальностей. 

Обов’язкова умова для участі – знання англійської. 

Дедлайн подачі заявок – 1 березня 2021 року. 

Відбір учасників – у 2 етапи. До 5 березня – за анкетами. До 10 березня – онлайн-тестуванням. Про початок занять переможців повідомлять особисто електронною поштою. 

Подробиці – за адресою eustudydays@gmail.com та на сайті.

EU Study Days in Ukraine – освітній проект Представництва Європейського Союзу в Україні. Стартував у 2013-му. За 8 років – понад 1,4 тис випускників. 

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook