ГлавнаяОбщество

Міністр розвитку громад та територій проінспектував реконструкцію дитячої лікарні № 5 у Дніпрі

Міністр розвитку громад та територій проінспектував реконструкцію дитячої лікарні № 5 у Дніпрі

Дитяча клінічна лікарня № 5 – це єдиний у Дніпрі та один із небагатьох в Україні медичний заклад, де діти з психоневрологічними патологіями можуть отримати лікування та реабілітацію. Допомогу тут надають пацієнтам віком від місяця. Замовником комплексної реконструкції лікарні, що належить місту, є обласна державна адміністрація. Завершити будівництво планують до кінця цього року. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

«Це приклад фактично нового будівництва, яке дуже рідко, на жаль, відбувається. Гарний приклад співпраці громади, обласної адміністрації, держави», – зазначив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час візиту до Дніпра 5 квітня.

Лікарню оновлюють від фасаду до комунікацій. Комплексна реновація дозволить не лише розширити приміщення, тут також відновлять водолікарню з басейном, що є одним із найбільш дієвих методів реабілітації дітей з проблемами опорно-рухового апарату та після травм. Лікарня повністю відповідатиме вимогам безбар’єрності – тут будуть спеціальні підйомники та бокси для маломобільних груп населення з усім необхідним. За словами генеральної директорки медичного закладу Наталі Фоменкової, після ремонту будуть одно- або двомісні палати для дітей з батьками. Основну діагностику також зможуть проводити на базі лікарні, де працівникам створять сучасні умови роботи.

«Ми продовжимо якісно реформувати нашу систему охорони здоров’я. Це важливо для територіальної громади», – сказав мер Дніпра Борис Філатов.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook