ГлавнаяОбщество

Активну молодь Дніпра закликають подавати документи на отримання іменної стипендії міського голови імені Олександра Поля

У Дніпрі розпочато прийом документів на отримання стипендії міського голови імені Олександра Поля. Ініціатива підтримати таким чином активну молодь міста належить меру Борису Філатову. Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради. 

Розмір виплат становить: 11 000, 8 400 та 7 900 грн. Серед вимог – заявник має бути або школярем, або студентом закладу вищої чи професійно-технічної освіти Дніпра, розглядатимуть також кандидатури представників громадських організацій міста, діяльність яких пов’язана із розвитком молодіжної політики. Вік претендентів від 14 до 35 років. 

Стипендія призначається за активне сприяння молодіжним ініціативам на місцевому рівні, участь в економічному, соціально-громадському, культурному розвитку міста, а також за внесок у національно-патріотичне виховання молоді, волонтерську діяльність тощо (період із серпня 2020 р. по січень 2021 р.).

«Цього року з’явилися нововведення. Так у разі подання недостатньої кількості заявок з тієї чи іншої квоти конкурсна комісія може переглянути та перепризначити їх для інших учасників. Крім того, кандидатів можуть запрошувати на публічний захист», – зауважила заступниця директора – начальниця управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Дар’я Біла.

Стипендіат Станіслав Прийтенко розповів, чому саме молодь має подаватися на стипендію: «Це дуже круто, коли можеш отримати винагороду за свою діяльність. Адже багато молодих людей працюють на розвиток міста, вони вкладають у справу частинку себе. Тож не потрібно боятися або сумніватися у тому, що ти робиш. А стипендія – це підтвердження правильності та корисності твоїх дій». 

Прийом заявок триватиме до 4 червня. Документи можна надсилати на електронну пошту управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики molod.po.npv@dhp.dniprorada.gov.ua або залишити у скринці на першому поверсі Дніпровської міської ради.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook