ГлавнаяОбщество

На Дніпропетровщині за програмою «Велике будівництво» зводять «з нуля» та реконструюють 20 соціальних об’єктів

На Дніпропетровщині за програмою «Велике будівництво» зводять «з нуля» та реконструюють 20 соціальних об’єктів

За програмою Президента України в області зводять «з нуля» та реконструюють 20 соціальних об’єктів. Серед них – школи, дитячі садочки, лікарні, стадіони, спорткомплекси та басейни. Про хід «Великого будівництва» на пресконференції розповів заступник голови облдержадміністрації Максим Беспальчук.

«Серед 100 проєктів, над яким працює облдержадміністрація, до «Великого будівництва» входить 20. Найбільш знакових та соціально важливих. Це п’ять шкіл, чотири дитячих садочка, шість спортивних об’єктів, два басейни, два медзаклади та ЦНАП», – зазначив Максим Беспальчук.

Будівлі нових дитячих садків «виросли» у Покрові та Старих Кодаках. Триває реконструкція дошкільних закладів у Чкаловому та Павлопіллі.

Оновлюють школи у Петропавлівці, Апостоловому, Сурсько-Литовському, Дніпрі.

«Перлина» національної програми «Велике будівництво» – спорткомплекс «Металург» у Кривому Розі. Зараз там зводять нові трибуни, прокладають зовнішні мережі.

«Проєкт дуже масштабний. Всі роботи ведуться, враховуючи стандарти ФІФА та УЄФА. Стадіон буде спортивним красенем України. Прийматиме змагання найвищого рівня», – розповів Максим Беспальчук.

«З нуля» на Дніпропетровщині звели будинок для спортивних федерацій регіону. Лишився благоустрій території та невеликі штрихи внутрішнього оздоблення.

Нові басейни матимуть мешканці Слобожанського та Нікополя. Стадіон – жителі Придніпровського. Будують спортмайданчик Карпівської опорної школи та спорткомплекс у Дніпровському.

«Реконструюємо та будуємо стадіони й спорткомплекси у громадах. Навколо них гуртуватимуться діти. Зростатиме здорове покоління», – додав Максим Беспальчук.

На Дніпропетровщині роботи на об’єктах «Великого будівництва» виконують державним і обласним коштом.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook