ГлавнаяОбщество

19 км нового асфальту: на Дніпропетровщині триває ремонт траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине

19 км нового асфальту: на Дніпропетровщині триває ремонт траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине

На Дніпропетровщині приводять до ладу трасу М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине. На ділянці від межі з Кіровоградською областю до Дніпра вже уклали 19 км вирівнюючого шару асфальту. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Траса Знам’янка-Луганськ-Ізварине стане частиною магістралі М-30 Стрий-Ізварине. Вона сполучить схід та захід країни. Нині майбутню Дорогу єдності приводять до ладу відразу в декількох регіонах. Техніка працює і на автошляхах Дніпропетровщини», – зазначив Валентин Резніченко.

Траса М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине проходить чотирма областями. На Дніпропетровщині приводять до ладу дві ділянки. Одна – від межі з Кіровоградською областю до Дніпра. Інша – від Павлограда до Донеччини.

На дорозі у П’ятихатському напрямку працюють 200 ремонтників та 80 машин. Там знімають старе покриття і улаштовують основу під нове. Вже уклали 19 км вирівнюючого шару асфальту. Зверху буде ще один. Загальна товщина майбутнього «дорожнього одягу» – 37 см.

«Нова траса М-30 буде найдовшою в країні – майже 1400 км, – сказав в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев. – Після ремонту дорога стане швидкісним коридором між західними та східними областями».

Магістраль оновлюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook