ГоловнаCуспільство

На Дніпропетровщині визначили найспортивніше село

Вихідними в с. Піщанка, за підтримки Дніпропетровської обласної ради, відбулись фінальні змагання комплексної спартакіади. За звання «Краще спортивне село Дніпропетровщини-2021» змагались 15 команд старостинських округів сільських та селищних рад. Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровскої облради.

400 учасників виборювали першість у семи видах спорту: волейбол, міні-футбол, гирьовий спорт, теніс настільний, дартс, шахи та шашки. Такі комплексні змагання на Дніпропетровщині відбуваються вже в 16-те. Цьогоріч перемогу здобула команда села Нива Трудова Апостолівського району.

«Нива Трудова здобувала першість неодноразово. Минулого року на аналогічних змаганнях вони також взяли «золото» на обласному рівні, а тоді — й на всеукраїнському. Цьогоріч команда Ниви Трудової, як і торік, представлятиме Дніпропетровщину на всеукраїнському рівні. 26-29 травня у м. Святогірськ Донецької області відбудеться національний етап змагань», — розповів голова Дніпропетровської територіальної організації всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Микола Берест.

Загальнокомандний залік змагань такий:1 місце - с. Нива Трудова,2 місце - с. Придніпровське,3 місце - с. Катеринівка,4 місце - с. Піщанка,5 місце - с. Гречано Поди,6 місце - Перше Травня,7 місце - с. Іванівка,8 місце - с. Промінь,9 місце - с. Партизанське,10 місце - с. Балівка,11 місце - с. Раївка,12 місце - с. Новопавлівка,13 місце - с. Вербуватівка,14 місце - с. Маломихайлівка.