ГлавнаяОбщество

АТ «Дніпропетровськгаз» активно продовжує інвентаризацію показань газових лічильників

З початку року АТ «Дніпропетровськгаз» активно проводить звірку фактичних показань приладів обліку з тими, які надавали споживачі. За допомогою фотофіксації вже провели інвентаризацію 203 тисяч показань лічильників. Компанії вкрай важливо знати фактичні об’єми споживання природного газу, щоб проводити коректні нарахування.

Здебільшого великі розбіжності в показаннях виникли через те, що з відкриттям ринку газу, ціни на блакитне паливо почали стрімко коливатися. Зі зростанням попиту та потреби в енергоресурсі, ціна на нього також зросла під час опалювального сезону 2020-2021 рр. Аби обійти систему, деякі споживачі зумисно передавали некоректні показання лічильників, тим самим порушуючи Кодекс ГРМ.

Процес інвентаризації показників відбувається дуже швидко. Контролер робить фотофіксацію лічильника та інформація автоматично надходить до компанії. Це займає лічені хвилини, проте має неабияку вагу для комфортного споживання газу.

Для модернізації роботи контролерів АТ «Дніпропетровськгаз» створив мобільний додаток «104.ua Контролери», який суттєво підвищив якість клієнтського обслуговування та осучаснив стандарти роботи газовиків. Контрольна фотофіксація показань лічильників фахівцями газових компаній дозволяє уникнути будь-яких розбіжностей зі споживачем, фактичні дані відображаються в особових рахунках клієнтів.

В штаті АТ «Дніпропетровськгаз» зараз налічується тільки 188 контролерів, які можуть обходити до 6000 домогосподарств на день. Тому процес інвентаризації потребує певного часу. Компанія просить надавати фахівцям доступ до приладів обліку газу, адже це в інтересах не лише компанії, а й споживачів!

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook