ГлавнаяОбщество

​У центрі Дніпра влаштували традиційну «Битву хорів»

​У центрі Дніпра влаштували традиційну «Битву хорів»

Дніпро святкує день народження. У самому центрі міста на площі Героїв Майдану традиційно влаштували артпроєкт «Битва хорів». Найкращі колективи міста збираються, щоб позмагатися у майстерності виконання. Цього року захід зібрав 36 колективів музичних шкіл, закладів позашкільної освіти та інших творчих гуртків Дніпра, повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради.

«У такий чудовий вже традиційний спосіб ми не тільки відзначаємо день народження нашого міста, а ще й популяризуємо місцеве позашкілля та показуємо багатогранність талантів наших дітей. Цікавинкою цього масштабного проєкту стане виконання фінальної пісні «Місто Дніпро» дніпровської авторки Наталії Миронової. Її заспівають разом понад 1000 учасників», – сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Головною умовою «Битви хорів» є виконання відомої пісні, щоб будь-який гість свята міг підійти та підспівати. Також учасники музичних колективів мали ще й танцювати на сцені. Тому діти довго та старанно готувалися.

«Готувалися ми під час канікул, тому це ускладнювало процес репетицій. Ми беремо участь у цьому заході вже втретє і зупинятися не збираємося. Нам дуже подобається перебувати у вирі подій, тому це завжди в радість. До того ж такий захід на початку навчального року заряджає дітей. Така підтримка від міста, батьків, рідних та друзів потім мотивує їх», – поділилася спостереженнями викладачка музичної школи № 11 Катерина Хіль.

Хоровий спів на сцені супроводжувався виступами танцювальних колективів. Після завершення заходу абсолютно усі учасники, а їх зібралося понад 1000, заспівали фінальну пісню про Дніпро. Такий шоу-формат заходу дуже сподобався містянам.

«Яскраві костюми, прекрасні пісні, чудове їх виконання не могли не привернути моєї уваги. Я у захваті від цих виступів. Мені дуже подобається і задум, і його втілення. Чудове свято, чудове місто», – поділився враженнями дніпрянин Володимир.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook