ГлавнаяОбщество

Палац творчості дітей та юнацтва запрошує на навчання

16 вересня у Дніпрі, у Палаці творчості дітей та юнацтва (вул. Юрія Кондратюка, 17-А), провели день відкритих дверей. Для гостей влаштували концертну програму за участю найкращих колективів закладу, а також презентаційні майстер-класи гуртків. Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради. 

«Нашому палацу торік виповнилося 75 років. Тут налічується 56 гуртків, у яких навчаються 2500 дітей. Основні напрями розвитку: художньо-естетичний, декоративно-ужитковий, інтелектуально-технічний та соціально-реабілітаційний. Ми маємо багато досягнень та перемог, здобутих колективами палацу. Сьогодні ми починаємо новий навчальний рік та запрошуємо всіх охочих на навчання», – сказала директорка КПНЗ «Палац творчості дітей та юнацтва» Тетяна Гудим.

Викладачка гуртка рукоділля Оксана Мазуренко зі свого боку додала: 

«Ми проводимо майстер-класи, аби дітки могли обрати, що їм подобається. Вони ліплять, малюють, в’яжуть, створюють поробки власними руками. А потім записуються та далі продовжують навчання. Особливим моментом є захоплення дітей від результатів своєї праці. Тому ми завжди за те, щоб діти розвивали творчі здібності та робили це у нашому закладі».

Гості свята мали можливість не тільки обрати гурток за вподобанням, а й відразу записати дитину на навчання. Мешканка району Ольга привела двох доньок на день відкритих дверей.

«У мене троє дітей. Старша донька вже навчається у палаці. Дві молодші ще визначаються із тим, що обрати. Поки зупинилися на танцях та малюванні. Наразі вирішили взяти участь у майстер-класах. На мою думку, проведення дня відкритих дверей дуже слушна ідея», – поділилася думками жінка.

6-річна Мілана зацікавилася святкуванням та попросила бабусю взяти участь у заході. З-поміж запропонованих майстер-класів дівчинка обрала ліплення.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook