ГлавнаяОбщество

Тільки 2% жителів Дніпропетровщини поважного віку займаються спортом: обласна рада реалізаціє проекти із заохочення

На Дніпропетровщині активно займаються спортом діти, молодь та представники середнього віку. Проте люди у віці за 60 років неохоче долучаються до фізичних занять. За ініціативи голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука в регіоні розпочато реалізацію проектів, які мають на меті заохочення й цієї категорії до спортивного життя. Про це в ході прес-конференції розказала депутат Дніпропетровської обласної ради, начальник управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти Лілія Гиренко.

За словами депутата, менше 2% населення Дніпропетровщини у віці за 60 років сьогодні займаються спортом. Ліля Гиренко розказала, що Дніпропетровська обласна рада у пошуках проектів, які б заохотили й цих людей до здорового способу життя та фізичної активності.

«В нашій області існує Асоціація ветеранів спорту під керівництвом Геннадія Грозицького. Багато туди входить спортсменів, які свого часу прославляли нашу країну, а от широкий загал людей поважного віку не зовсім серйозно сприймає заняття спортом, але це і профілактика, і здоровий спосіб життя. Для того, щоб їх залучати, проводиться багато заходів і один з таких проектів вже реалізовується. Його ініціював голова обласної ради Микола Лукашук. На реалізацію виділено 10 мільйонів гривень і вже на цей час закуплено близько 400 спортивних майданчиків, де зможуть займатися фізичними вправами і молодь, і представники поважного віку», - розказала Лілія Гиренко.

Депутат Дніпропетровської обласної ради пояснила, що створюючи сучасну й доступну інфраструктуру для повсякденних занять спорту, влада закликає людей поважного віку долучатися до здорового способу життя.

«Ми можемо подивитися, як в Європі, як на Сході, в країнах, де люди, які доходять до певного віку, самі приймають для себе рішення, що необхідно займатися спортом й вести здоровий спосіб життя. Для того там і клуби існують, і інвестпроекти, але й кожна людина особисто для себе має приймати рішення», - резюмувала Лілія Гиренко.

Раніше ми також писали, що за ініціативи голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука на премії олімпійцям та паралімпійцям було виділено 3 мільйони гривень.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook