ГлавнаяОбщество

Провести інвентаризацію земель Дніпра, – рішення сесії міськради

Провести інвентаризацію земель Дніпра, – рішення сесії міськради

Провести інвентаризацію земель Дніпра. Таке рішення ухвалили депутати під час 12-ї чергової сесії міської ради. Відповідно до документа, цю роботу доручено комунальному підприємству «Комзем» Дніпровської міської ради, повідомляє прес-служба міськради. 

«Інвентаризація проводитиметься для впорядкування земельних відносин, встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їхніх меж, розмірів, правового статусу. А також для виявлення земель, що не використовуються або використовуються нераціонально чи не за цільовим призначенням, виявлення і консервації деградованих сільськогосподарських угідь і забруднених земель, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення державного земельного кадастру, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель», – йдеться у документі.

Перелік інвентаризації міських земель доповнюватимуть. Зараз до нього увійшли об’єкти за 16-ма адресами: вул. Щепкiна, буд. 15; вул. Курчатова, буд. 5; вул. Курчатова, буд. 3; просп. Слобожанський, буд. 2-Г; вул. Калинова, у районі буд. 14–20; вул. Універсальна, буд. 10; вул. Маршала Малиновського, у районі буд. 80; пров. Січовий, буд. 23; вул. Олександра Оцупа, у районі буд. 2; вул. Набережна Перемоги, буд. 20; вул. Андрiя Фабра, буд. 7; вул. Миколи Руденка, буд. 53; шосе Донецьке, у районі буд. 2-Д; шосе Донецьке, у районі буд. 2-К; вул. Січових стрільців, буд. 91; вул. Січеславська Набережна, буд. 47-Д.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook