ГлавнаяОбщество

Гройсман на форумі «Української Стратегії»: Ми сформувалися як сильна команда, з чіткими принципами і умінням тримати слово

Команда політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана» – наразі єдина альтернатива будь-яким іншим політичним силам, адже вона формується на основі ключових для кожного українця цінностях і цілях, а не заради мандатів чи посад. 

Про це лідер «Української Стратегії» Володимир Гройсман сказав під час масштабного партійного форумуу Києві.

«Я бачив, як формувалися інші політичні команди: об’єднувалися під одні ідеї, а потім їх змінювали. Ми ж сформувалися як сильна команда, з чіткими принципами і умінням тримати слово. Для нас найголовніше – змінити ситуацію в країні, змінити вектор розвитку. Нам немає альтернативи, і я це знаю зсередини. Ми розуміємо, як навести лад в країні», – заявив він.

Володимир Гройсман розповів про цінності «Української Стратегії».

Влада – людям. І це ніщо інше, як грамотне завершення реформи децентралізації, формування ефективного місцевого самоврядування і системи державного контролю, а також закріплення в Конституції можливостей громад.

Розбудова сильних державних інституцій.

«Сьогодні все руйнується. Державна система управління занепадає. Маємо низьку якість управлінських рішень, а звідси криза з COVID, безпекою, економікою. Зупинені всі секторальні реформи. А в системі загального бардака неможливо прийняти нормальні рішення», – наголосив Гройсман.

Гідні умови життя людей, економіка.

«Ми можемо виходити на революції, відстоювати гідність, а потім повертатися додому і не відчувати її. Я проти будь-якого популізму. Я за те, щоб ставити цілі і при цьому точно знати, як до них дійти, – сказав Володимир Гройсман. – Сьогодні у нас економіка зростає лише тому, що зростають податки. Часом є бажання вийти на вулицю і крикнути: «Що ви робите, владо?». Можливості країни знищуються, сюди ніхто не хоче вкладати гроші. Я – навпаки, прихильник зниження податків в Україні! Україні потрібна сильна економіка».

Україна має стати частиною Ліги демократичних країн.

«До світового лідерства нам далеко, але це можливо. І ми маємо не просто зробити заявку. Ми маємо відстояти верховенство права, свободу слова і розвиток демократії», – зазначив Володимир Гройсман.

Захист ідентичності.

«Це питання має бути частиною нашої національної ідеї. Відновлення нашої цілісності і формування нашої сильної європейської держави має стати нашою національною ідеєю», – наголосив під час виступу Гройсман.

В роботі партійного форуму "Української Стратегії" в Києві взяла участь делегація Дніпропетровщини.

«Я радий тому, що приєднався до команди людей, які здатні змінити країну на краще. І саме в цьому руслі ми працюватимемо в Дніпропетровській області. Об'єднуватимемо найбільш раціональних і прагматичних людей, які сьогодні є в нашій області», – відзначив керівник Дніпропетровської обласної організації партії «Українська Стратегія Гройсмана» Віктор Сиченко.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook