ГлавнаяОбщество

Новий рік зустрінемо зі снігом: якою буде погода на Дніпропетровщині у Новорічну ніч

Новий рік зустрінемо зі снігом: якою буде погода на Дніпропетровщині у Новорічну ніч

До Нового року залишилися лічені дні. За останій час у Дніпропетровській області температура повітря значно знизилася. Яку саме погоду очікувати у Новорічну ніч розповів начальник Дніпропетровського регіонального гідрометцентру Василь Гринчак на прес-конференції у ІА «Мост-Днепр».

Спеціаліст зазначив, що для 24 грудня це не рекордне значення температури повітря:  у  1967р. у Дніпрі було -24°C, а у 1902 р. взагалі -26 °C. 

«В цьому році метеорологічна зима прийшла з запізненням і розпочалася 21 грудня. Майже на місяць вона затрималася, як на Дніпропетровщині, так і по всій Україні», - повідомив Василь.

25 грудня: вночі очікується невеликий сніг, вдень без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 7-12м/с. Температура по області вночі від 4°C морозу до 1°C тепла, вдень 2-7°C, по місту вночі 1-3°C морозу, вдень 2°C тепла.

26 грудня: вночі очікується сніг, місцями значний, вдень також сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 3-8м/с. Температура вночі 2-7°C морозу, вдень від 4°C до 1°C тепла.

«Ці опади пов’язані з активним виходом фронтів із заходу і спостерігаються вони на території всієї України у тому числі й на Дніпропетровщині», - пояснює начальник Дніпропетровського регіонального гідрометцентру.

27 грудня опади припиняться. На дорогах ожеледиця. Вітер східний, 3-8м/с. Температура вночі 10-15°C морозу, вдень 2-7°C морозу.

28 грудня синоптики прогнозують значний сніг. Температура вночі 6-11°C морозу, вдень 0-5°C морозу.

З 29 по 31 грудня, а також 1 січня на Дніпропетровщині очікується невеликий сніг, 31 грудня без істотних опадів. Температура впродовж цього періоду буде: вночі від 2°C до 7°C морозу, вдень від 3°C морозу до 2°C тепла.

Спеціаліст зазначив: « Якщо дійсно прогноз справдиться. 28 грудня буде значний сніг, а 29 та 30 невеликий, то навіть неістотні опади 31 грудня, суттєво не вплинуть на стан речей і Новий рік ми зустрінемо зі снігом».

2 та 3 січня без істотних опадів. Температура: вночі 2 січня 3-8°C морозу, 3 січня 5-10°C морозу, вдень 1-6°C морозу.

Що стосується погоди на Різдвяні свята, точної інформації поки що немає.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook