ГоловнаCуспільство

Ситуація у Дніпрі та області – стабільна. Лікарні, торговельні мережі працюють: є запаси медикаментів, харчів

У Дніпрі та області ситуація  залишається стабільною та цілком контрольованою, працює оперативний штаб. Про це повідомили у прес-службі мерії Дніпра.

За словами першого заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимира Орлова, в області 186 лікувальних закладів, медперсонал працює і готовий до будь-яких подій. 

«Лікарні готові надавати меддопомогу, є запас ліків, витратних матеріалів, а також чіткий механізм їхнього  поповнення. Бригади швидких працюють оперативно і злагоджено. Водночас лікарі тимчасово призупинили планові госпіталізації та операції, окрім екстрених випадків», — підкреслив Володимир Орлов. 

Представник облдержадміністрації також зазначив, що підприємства торгівлі теж працюють у штатному режимі.

«Харчовики, хлібокомбінати, молокозаводи забезпечують споживчий попит в області. Магазини теж забезпечені харчами. На складах є достатні запаси. Співпрацюємо з торговельними мережами, керівники яких опікуються, зокрема, й логістикою, щоб не було ніяких питань з продуктами. Також налагоджена робота і з АЗС, щоб передусім заправляти комунальний транспорт й екстренної допомоги», — сказав Володимир Орлов. 

Він також закликав мешканців зберігати спокій, не створювати скупчень й ажіотажу, користуватися офіційними джерелами інформації: «Усі об’єкти критичної інфраструктури, нафтобази наразі під охороною силовиків».

Зі свого боку голова Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників АПК України Світлана Тіницька підкреслила, що машини харчової промисловості теж першочергово заправляються на заправках, випуск продукції на харчових підприємствах - стабільний: «Наразі співпрацюємо з облдержадміністрацією щодо безперебійного водопостачання, газу,  електроенергії, сировини для підприємств харчової промисловості, галузі критичної інфраструктури».

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook