У Дніпрі та області ситуація залишається стабільною та цілком контрольованою, працює оперативний штаб. Про це повідомили у прес-службі мерії Дніпра.
За словами першого заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимира Орлова, в області 186 лікувальних закладів, медперсонал працює і готовий до будь-яких подій.
![](https://i.most-dnepr.info/019/42/621775b373b01.jpeg)
«Лікарні готові надавати меддопомогу, є запас ліків, витратних матеріалів, а також чіткий механізм їхнього поповнення. Бригади швидких працюють оперативно і злагоджено. Водночас лікарі тимчасово призупинили планові госпіталізації та операції, окрім екстрених випадків», — підкреслив Володимир Орлов.
Представник облдержадміністрації також зазначив, що підприємства торгівлі теж працюють у штатному режимі.
«Харчовики, хлібокомбінати, молокозаводи забезпечують споживчий попит в області. Магазини теж забезпечені харчами. На складах є достатні запаси. Співпрацюємо з торговельними мережами, керівники яких опікуються, зокрема, й логістикою, щоб не було ніяких питань з продуктами. Також налагоджена робота і з АЗС, щоб передусім заправляти комунальний транспорт й екстренної допомоги», — сказав Володимир Орлов.
Він також закликав мешканців зберігати спокій, не створювати скупчень й ажіотажу, користуватися офіційними джерелами інформації: «Усі об’єкти критичної інфраструктури, нафтобази наразі під охороною силовиків».
![](https://i.most-dnepr.info/038/61/621775c640652.jpeg)
Зі свого боку голова Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників АПК України Світлана Тіницька підкреслила, що машини харчової промисловості теж першочергово заправляються на заправках, випуск продукції на харчових підприємствах - стабільний: «Наразі співпрацюємо з облдержадміністрацією щодо безперебійного водопостачання, газу, електроенергії, сировини для підприємств харчової промисловості, галузі критичної інфраструктури».