ГлавнаяОбщество

Координаційний штаб волонтерів Дніпра: у чому є потреба

У Дніпрі відкрили додаткові пункти координаційного штабу волонтерів міста, де проходить збір необхідних речей для військових. Це їжа, гігієнічні засоби, пластиковий посуд тощо. Центральний штаб на просп. Поля, 2-Д (Медіапростір) приймає усе, що пов’язано із захистом бійців. Це форма, берці, бронежилети, каски, амуніція, екіпірування, оптика, медичні товари (аптечка № 1, ліки за запитами начмедів військових частин). Про це йдеться у повідомленні прес-служби мерії Дніпра.

«Закликаємо усіх стежити за оновленням інформації на офіційній сторінці штабу у Фейсбук. Дуже багато волонтерів, які хочуть допомагати руками. Тому приходьте і звертайтеся до наших координаторів», —підкреслила під час брифінгу координаторка штабу волонтерів Дніпра Юлія Дмитрова. 

Вона також наголосила, що збір усього необхідного відбувається за запитами для уникнення хаотичного процесу. 

Також, аби не було скупчення машин з волонтерами біля штабу, слід попередньо записатися для виклику за потреби. Чекайте на дзвінок. 

«Наразі передусім хочемо закрити потребу в екіпіруванні військових. Усі контакти штабу на нашій сторінці у фейсбуці. Якщо не вдається дозвонитися, пишіть нам у меседжери. Усі повідомлення відпрацьовуємо!», — додала Юлія Дмитрова.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook