“Ми бачимо, що люди відволікаються, і що вони зацікавлені тією програмою, яку ми для них підготували. Хоча б ці півтори години вони не моніторять новини, а навпаки, відволікаються та ще й ближче знайомляться з нашим містом”, - зазначила старший науковий співробітник Комунального підприємства "Музей історії Дніпра" ДМР Ірина Завалова.
За три тижні Музей історії Дніпра відвідали близько трьохсот переселенців, з них приблизно 40% - це діти. За словами директорки Комунального підприємства "Музей історії Дніпра" ДМР Олександри Бірюкової, наразі музей працює в режимі екскурсій та майстер-класів для переселенців.
“Ми, як і інші заклади культури нашого міста, приєдналися, аби допомогти переселенцям адаптуватися в нашому місті. Таким чином, ми намагаємося не тільки показати історію нашого міста, але й відволікти людей від жахів війни, що зараз відбувається у нас у країні”, - зазначила Олександра Бірюкова.
Вразило інтерактивне оснащення музею та різноманітність підготовленої програми пані Світлану. Жінка довгий час не могла виїхати із Сєвєродонецька. До Дніпра вдалось потрапити тільки 15-го березня. Каже, про те, що в цьому музеї проводять безкоштовні екскурсії та майстер-класи, їй підказали мешканці Дніпра.
“Дуже вдячні волонтерам та міській владі за допомогу. Дуже приємно, що місто так піклується про переселенців. Тут, у Музеї історії Дніпра, нас привітно зустріли. Сам музей дуже сучасний, а екскурсії дуже цікаві та пізнавальні”, – розповіла учасниця екскурсії Світлана Рассадкіна.
Наразі екскурсії для переселенців проводяться за попереднім записом за номером телефону: 095 294 00 09.