ГлавнаяОбщество

Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі повернули світло в оселі 13,5 тисяч сімей, знеструмлені через негоду

У Дніпропетровській області з ночі триває негода зі шквальним вітром та дощем. Ускладнення погодних умов призвело до пошкоджень ліній та масових аварій. Найбільша кількість відключень у Новомосковському, а також Кам’янському та Дніпровському районах. Протягом дня спеціалісти ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання для 13,5 тисяч родин та продовжують працювати, щоб повністю повернути світло в кожну оселю. Про це повідомляють у прес-службі компанії.

Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі повернули світло в оселі 13,5 тисяч сімей, знеструмлені через негоду

Негода та шквали вітру спричинили відключення та обриви 19 ліній та 266 трансформаторних підстанцій (ТП). Найбільше відключень – у Новомосковському, Кам’янському та Дніпровському районах. Без електроенергії залишилися 13,5 тисяч клієнтів у 27 населених пунктах сільської місцевості області.

У зв’язку з ускладненням погодних умов аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі переведені у посилений режим та працюють 24/7, аби якнайшвидше відновити пошкоджені ділянки ліній. До ліквідації аварій було залучено 15 бригад електромонтерів та 15 одиниць техніки. Протягом дня енергетикам вдалося повернути світло більшості клієнтів. Без електрики ще частково залишаються 5 населених пунктів – 468 сімей. Повністю відновити електропостачання планується до кінця дня 12.04.22 

Роботи фахівців ускладнені несприятливими погодними умовами. Втім вони продовжують працювати над якнайшвидшим відновленням електропостачання.

За прогнозами синоптиків, зливи та грози протримаються протягом наступних днів. Ремонтні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі переведені в аварійно-відновлювальний режим роботи та готові оперативно повертати світло у разі вимкнення. На випадок пошкоджень через бойові дії працівники мають спеціальні інструкції з роботи у кризових ситуаціях та забезпечені усім необхідним для відновлення роботи обладнання.

ДТЕК Дніпровські електромережі просить жителів бути обережними, не наближатися до оголених дротів, обірваних ліній, відкритих дверей та люків електроустановок, а також пошкоджених опор та аварійних дерев.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Наші фахівці готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: соцмережі, кол-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00, 0-800-301-497, чат-боти Viber та Telegram та Viber-канал інформування «ДТЕК info ДНЕМ».

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

Група ДТЕК (DTEK Group) – диверсифікований енергетичний холдинг, до складу якого входять 6 бізнесів та корпоративний університет Academy DTEK.

Підприємства Групи ДТЕК виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, добувають вугілля та природний газ, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському та зарубіжних ринках, розподіляють електроенергію та управляють інфраструктурою електромереж, постачають електроенергію споживачам та пропонують рішення з енергоефективності і розвивають мережу швидких зарядних станцій для електромобілів.

У компаніях Групи ДТЕК працюють 56 тисяч працівників.

У своїй Новій стратегії 2030 року Група ДТЕК зобов'язалася трансформувати бізнеси в більш екологічні, ефективні та технологічні, які у своїй діяльності керуються принципами ESG, та взяла на себе зобов'язання досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року.

Група ДТЕК – стратегічний інвестор в енергетичні активи в Україні та за кордоном. У 2021 році капітальні вкладення Групи ДТЕК склали 23,4 млрд грн, податкові відрахування – 31,9 млрд грн.

Група ДТЕК будує нову енергетику України.

100% Групи ДТЕК належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook