ГлавнаяОбщество

У сучасних реаліях їх професія – це щоденна нелегка праця, висока відповідальність та ризик: сімейні лікарі відзначають професійне свято

19 травня людство відзначає Всесвітній день сімейного лікаря – фахівця, який є основою охорони здоров'я. Міський голова Новомосковська у своєму вітальному слові зазначив, що саме ці медичні спеціалісти забезпечують всебічну, співчутливу і орієнтовану на людину допомогу в досягненні єдиної мети – загального охоплення населення міста послугами охорони здоров'я. Сергій Рєзнік подякував сімейним лікарям за те, що вони героїчно боронять свій фронт, як під час пандемії, так і у воєнний час.

«Ви відіграєте центральну роль у наданні персоналізованого і постійного медичного обслуговування городян. Ви не лише професіонали своєї справи - ви вмієте вислухати кожного та подарувати віру і надію на одужання.

Сьогодні ви продовжує героїчно виконувати свій обов’язок. Так, як ви робили це завжди, особливо в останні роки на фронті боротьби з пандемією коронавірусу.

Наразі амбулаторії міста надають необхідну медичну допомогу і городянам, і водночас приймають переселенців та наших воїнів. В сучасних реаліях ваша професія – це щоденна нелегка праця, висока відповідальність та ризик. Низький вам уклін за це від усіх новомосковців», – написав Сергій Рєзнік.

Міський голова побажав сімейним лікарям міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, оптимізму та успіхів у професійній діяльності.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook