ГлавнаяОбщество

Рушник єдності, майстер-класи, спів Гімну: у Дніпрі організували масовий захід «Вишиванка – духовна броня українців. Україна - броня світу»

У День вишиванки в середмісті Дніпра організували загальноміський масовий захід «Вишиванка – духовна броня українців. Україна - броня світу». У програмі серед іншого — творчі майстер-класи, фотозони, спів Гімну тощо. Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради.

«Сьогодні майстри України, які професійно займаються вишивкою і зараз мешкають у Дніпрі, переїхавши сюди через війну, об’єдналися для такого святкового заходу. Наші майстри до Дня вишиванки готувалися заздалегідь, але у нинішніх умовах дівчата запропонували зробити рушник єдності, на якому зображена вишивка різних регіонів України. І кожен охочий міг долучитися до вишивання. Бажаю усім, щоб українська сорочка вберігала від злого ока, ворожої кулі. А найкраще - вишити таку сорочку власноруч, щоб передавати її з покоління в покоління», – сказала дніпрянка Дар’я Біла.

Одна з учасниць заходу – директорка Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив Ганна Рясна розповідає: «Приємно бути у Дніпрі, але серце зараз з рідною Луганщиною, яка нині бореться, щоб бути Україною. Вдячна колегам з Дніпра за запрошення взяти участь у заході. Відвідала низку гарних фотозон і майстр-класів з вишивання. Атмосфера просто чудова».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook