ГлавнаяОбщество

ДТЕК за тиждень відновив на Дніпропетровщині електроживлення для понад 6 тисяч родин

З 30 травня по 5 червня аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Дніпровські електромережі вдалося виконати ремонти на обладнанні та лініях у 20 населених пунктах Дніпропетровської області, знеструмлених через бойові дії. Це дало можливість повернути світло до осель понад 6 тисяч родин. Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі продовжують працювати над відновленнями щойно це стає можливим. Про це повідомляють у прес-службі компанії.

Протягом тижня Дніпропетровщина регулярно зазнавала ворожих обстрілів, через що пошкоджувалась енергоінфраструктура області. Найбільш складна ситуація залишається на територіях Криворізького району, що межують з Херсонщиною. Майже щоденно енергетики лагодили тут пошкоджені електромережі та повернули світло для 6 223 родин у 20 населених пунктах області. Роботи проводять у координації із ЗСУ та Службою з надзвичайних ситуацій. У деякі домівки електропостачання доводиться повертати по декілька разів через регулярні обстріли та пошкодження електрообладнання.

Станом на 6 червня відновлено роботу усіх ліній, що постраждали від обстрілів. Нових відключень немає.

Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі безперервно працюють вже 103 добу та разом зі всіма службами робить все можливе для того, аби мешканці області мали вдома світло.

«Якщо у вас зникла електрика –  просимо повідомляти до ДТЕК Дніпровські електромережі. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування: сайтсоцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00, 0-800-301-497, чат-боти Viber та  Telegram та Viber-канал інформування «ДТЕК info ДНЕМ». Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним»,- йдеться у повідомленні компанії.

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

Група ДТЕК (DTEK Group) – диверсифікований енергетичний холдинг, до складу якого входять 6 бізнесів та корпоративний університет Academy DTEK.

Підприємства Групи ДТЕК виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, добувають вугілля та природний газ, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському та зарубіжних ринках, розподіляють електроенергію та управляють інфраструктурою електромереж, постачають електроенергію споживачам та пропонують рішення з енергоефективності і розвивають мережу швидких зарядних станцій для електромобілів.

У компаніях Групи ДТЕК працюють 56 тисяч працівників.

У своїй Новій стратегії 2030 року Група ДТЕК зобов'язалася трансформувати бізнеси в більш екологічні, ефективні та технологічні, які у своїй діяльності керуються принципами ESG, та взяла на себе зобов'язання досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року.

Група ДТЕК – стратегічний інвестор в енергетичні активи в Україні та за кордоном. У 2021 році капітальні вкладення Групи ДТЕК склали 23,4 млрд грн, податкові відрахування – 31,9 млрд грн.

Група ДТЕК будує нову енергетику України.

100% Групи ДТЕК належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook