ГлавнаяОбщество

Сто днів гордості,- Микола Лукашук про 100 надважких днів російського вторгнення

Добігає кінця сотий день повномасштабного воєнного вторгнення РФ в Україну. Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук у своєму відео-зверненні детально розповів 100 добу боротьби з російськими окупантами.

«Ці сто днів навчили багато кожного з нас: вірити можливо тільки діям, які направлені на результат. Серед цих 100 днів, це дні страху, страху за Україну, страху за нашу державу, за наш народ, страху зробити помилку. Тому, що ти розумієш, що навіть маленька помилка може коштувати дуже дорого. Серед них - випробування на міцність. Оскільки ти розумієш хто справжній, хто з тобою поруч, а хто ні.

Це сто днів гордості - гордості за наш народ, за нашу державу, за наших людей, за їх силу та характер. Гордість за наші словетні збройні сили України, національну гвардію, сили територіальної оборони, за їх звитяжність, за їхню мужність, за хоробрість. Велика вдячність кожному захиснику України, який боронить сьогодні наш суверенітет, нашу територіальну цілісність, який захищає наш народ. Велика шана і подяка нашому Президенту, за ті всі зусилля, які він докладає і ще буде докладати для того, щоб Україна перемогла. 

Війна триває 8 років і 100 днів, за цей весь час ми стали з вами сильнішими, міцнішими і єдиними. За це все Україна платить дуже велику ціну. І коли ми переможемо, коли по всій країні будуть лунати два слова- Україна перемогла, ми повинні пам'ятати про ту ціну, які ми українці, заплатили за цю перемогу. 

Тому давайте підтримувати один одного, своїх друзів, свої родини, підтримувати наші збройні сили України, підтримувати нашого Президента і пам'ятайте - Україна переможе, все буде Україна»,- сказав Микола Лукашук.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook