ГлавнаяОбщество

Міський територіальний центр у Дніпрі відновив послугу денного догляду

У міському територіальному центрі Дніпра відновило роботу відділення денного перебування з послугою денного догляду. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Дніпровської міської ради.

«Враховуючи воєнний час і карантин, який ще триває, у відділенні можна перебувати до чотирьох годин замість шести, як раніше. На обліку отримувачів послуги денного догляду у нас перебуває 1 648 осіб. Це передусім ті люди, які активно піклуються про збереження свого здоров’я. Ми не лікувальний заклад, а надаємо послуги для підтримки здоров’я. Це і фізіотерапевтичні процедури, фізичні вправи, ЛФК, рекомендації щодо харчування, киснева пінка, робота з психологом», — розповіла перша заступниця директора Дніпровського територіального центру соціального обслуговування Ольга Мешко. 

Зі свого боку лікарка-реабілітологиня відділення терцентру у Шевченківському районі Тетяна Мельниченко додала: 

«Надаємо різні лікувально-діагностичні процедури, починаючи від фізіотерапевтичного лікування (ампліпульси, магніти, діодинаміки, електросон, електрофорез) і закінчуючи механічними масажами для стоп, хребта». 

Дніпрянка Ганна Лопатецька відвідує відділення денного догляду вже понад вісім років, вона розповідає: «Вже десь близько двох років відділення не працювало через карантин, потім війна в країні почалася. І от зараз, на щастя, можемо сюди знову приходити. Отримую тут неабияке задоволення. Перед цим взяла довідку у сімейного лікаря, на її основі тут отримую процедури, які мені потрібні. Персонал уважний, чемний, такі тут усі турботливі». 

Також в рамках роботи денного відділення територіального центру підопічним та внутрішньо переміщеним особам, які проживають у терцентрах, надаються перукарські послуги. До тих, хто не може прийти до відділення, перукар виїжджає додому. Сьогодні майстриня приїхала до підопічної терцентру Олени Пряжникової, щоб її підстригти. Пані Олена цілком задоволена новою зачіскою: «Дуже вдячна, що є така служба. Прийшли додому, підстригли. Така турбота — цінна».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook