ГлавнаяОбщество

Підтримка активної молоді під час війни: у Дніпрі розпочали прийом документів на отримання стипендії міського голови імені Олександра Поля

У Дніпрі розпочато прийом документів на отримання стипендії міського голови імені Олександра Поля. Ініціатива підтримати таким чином активну молодь міста належить меру Борису Філатову. Цьогоріч через повномасштабну війну прийом документів розпочався трохи пізніше, проте розмір стипендії збільшено. Про це повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

“Зрозуміло, що війна внесла свої корективи але у випадку зі стипендіями - у нас все склалось. Ще на лютневій сесії міської ради депутати проголосували за збільшення розміру стипендії на приблизно 25% в усіх категоріях і на 24 лютого ми планували оголошення про прийом документів. Але через вторгнення рф довелось відкласти, тим більше наша молодь з перших днів війни долучилась до волонтерського руху, хтось пішов на захист країни. На жаль, з минулих стипендіатів у нас є двоє загиблих, і є хлопець, який повернувся з полону. Тому я думаю, що в цьому році комісії буде важко обрати серед кандидатів - адже гідні всі”, -зазначила директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Дар'я Біла.

Минулорічна стипендіатка Тетяна Канчура працює лікарем-анестезіологом в одній з лікарень міста, крім цього вона не перший рік популяризує донорство і сама здає кров. Наразі під час повномасштабної війни дівчина проводить заняття з домедичної допомоги, на яких активно навчає молодь надавати першу допомогу. Такі заняття вона проводить у рамках двотижневого практичного курсу для дітей та молоді "Джавелін" на базі Міського палацу дітей та юнацтва.

“В минулому році мені мої колеги порадили подати документи на цю стипендію, і я не вагаючись це зробила. Адже такі стипендії - це в першу чергу не про гроші, а про той вектор, який ти отримаєш. І коли я отримала цю стипендію - я переконалась, що я все правильно роблю, особливо те, що приносить користь нашому місту”,- зазначила Тетяна.

Іменні стипендії міського голови активній молоді імені Олександра Поля – це стипендії, які мають право отримати громадяни України віком від 14 до 35 років (молодь), які мешкають у місті Дніпрі. Вона виплачується тим, хто активно сприяє розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні, бере участь у економічному, соціально-громадському, культурному розвитку міста, за вагомий внесок у національно-патріотичне виховання молоді, волонтерську діяльність та сприяння становленню міста на всеукраїнському і міжнародному рівнях.

Цьогоріч стипендію можуть отримати 50 стипендіатів раз в півроку. Для бакалаврів, спеціалістів та магістрів, а також представників громадських об’єднань виплата становитиме 14 тисяч гривень, раніше було 11 тисяч гривень. Студенти технікумів, ліцеїв, коледжів, професійних технічних училищ та учні шкіл та закладів позашкільної освіти тепер отримуватимуть 10 тисяч гривень (було 7900 та 8400 грн).

Прийом документів триватиме з 15 червня по 6 липня 2022 року. Подати документи можна у друкованому вигляді за адресою: вул. Воскресенська, 23, каб. 515 або в електронному вигляді на пошту: molod.npv.dmr@gmail.com. Важливо перед відправкою документів в електронній формі перевірити наявність усіх необхідних документів та візувань. Податися можна до 6 липня 2022 року.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook