ГлавнаяОбщество

500 вареників, 300 пиріжків та дві каструлі картоплі: в одному з сіл Святовасилівської громади працівниці дитсадка готують для українських захисників

Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

Юліанна Миршавка, завідувачка дошкільним навчальним закладом розповідає: роботу почали в березні, коли до них звернулись волонтери.

«Пиріжки, вареники, вінегрет — от таке найперше було наше меню. Так справа і пішла. Нині працюємо з волонтерами й готуємо пиріжки, вареники, тушковану картоплю. А ще випікали пироги», — каже жінка.

Всього на «кулінарному фронті» працює 14 мешканок села. Попри літню відпустку, жінки від 8 ранку й до обіду ліплять, смажать та випікають. Готувати зголосились самі, адже хочуть підтримати українських захисників.

«Багато нам допомагають місцеві жителі — приносять з дому випічку, страви, продукти, консервацію, а ми вже тут все переробляємо й відправляємо в різні куточки області й за її межами», — каже Інна Карабаза, завідувачка сільською бібліотекою.

Приготовлені зранку страви військовослужбовцям передають волонтери того ж вечора. Їжу, здебільшого, відвозять до шпиталей області. Іноді — на передову. Починаючи з березня, працівниці садочка приготувати вже кілька сотень кілограм смаколиків для українських захисників. Жінки кажуть: готові працювати до самої перемоги України.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook