ГлавнаяОбщество

«Дніпрогаз» модернізував газові мережі у Чечелівському районі

Нещодавно спеціалісти АТ «Дніпрогаз» замінили ділянку будинкового газопроводу та застарілий вимикаючий пристрій на газопроводі-вводі до двох житлових будинків у центральній частині Дніпра. Завдяки цьому вдалося забезпечити надійну та безаварійну експлуатацію будинкових газових мереж для мешканців близько 60 квартир. 

В умовах війни технічний персонал АТ «Дніпрогаз», що працює під брендом РГК, продовжує роботи з модернізації газових мереж нашого міста. У компанії дякують кожному клієнту, який продовжує вчасно сплачувати за розподіл газу.

«Зараз ваша оплата – це гарантія стабільності функціонування критичної інфраструктури України. За ці кошти фінансуються відновлювальні роботи, закупається обладнання для ремонту мереж, оплачуються податки та праця газовиків.Тримаємо енергетичний фронт нашого міста! Працюємо заради нашої Перемоги!», – йдеться у повідомленні компанії.

Нагадуємо, що передати показання приладів обліку газу до спеціалістів АТ «Дніпрогаз», а також швидко та зручно сплатити за послуги розподілу блакитного палива можна через онлайн сервіси 104.ua. Детальніше про користування сервісами сайту можна дізнатись тут.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook