ГлавнаяОбщество

Дніпропетровськгаз: є запитання щодо газового обсладнання? Отримайте кваліфіковану відповідь від нашого фахівця

Зараз для мешканців м. Кам’янське є унікальна можливість особисто поспілкуватися із спеціалістом відділу технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз» у 104.ua клієнтському просторі міста. Адже фахівці компанії двічі на тиждень - у вівторок та четвер, супроводжують роботу клієнтського простору та надають професійну індивідуальну консультацію відвідувачам.

А це означає, що кожен швидко та в одному місці може вирішити усі свої газові питання. Вам гарантована кваліфікована допомога з таких питань:

  • Допомога у підборі новітнього газового обладнання європейського зразка власного та міжнародного імпорту: котли, газові плити, колонки, конвектори тощо.
  • Комплексні послуги зі встановлення та сервісного обслуговування нових приладів.
  • Розумні прилади, які стануть помічниками у побуті: модем для дистанційної передачі показань лічильника газу та сигналізатор для виявлення витоків газу.
  • Технічне обслуговування газових мереж та приладів у вашому помешканні.

«Чекаємо у 104.ua клієнтському просторі у Кам'янському, так і по всій області! Ми приділимо максимум уваги та надамо усю необхідну інформацію, яка вас цікавить»,- зазначають у прес-службі компанії.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook