ГлавнаяОбщество

Спеціалісти «Дніпрогазу» активно готують газорозподільну систему Дніпра та Дніпровського району до опалювального сезону

Фахівці компанії продовжують виконувати критично важливі роботи з модернізації газорозподільної системи для безпроблемного проходження осінньо-зимового періоду 2022-2023 років.

З цією метою нещодавно було встановлено новий ШГРП виробництва українського заводу RGC Production. Він забезпечить стале газопостачання мешканців майже 100 приватних домоволодінь Дніпровського району.

«Надійність та ефективність ШГРП європейського зразка забезпечують, зокрема, сучасні комплектуючі – регулятори від наших італійських партнерів – компанії Pietro Fiorentini. Це надійне, перевірене часом обладнання, яке дозволяє стабільно утримувати тиск на заданому рівні, убезпечити мережі та газові прилади споживачів від коливань тиску, зменшити витрати технологічного газу тощо»,-зазначають у прес-службі компанії.

Швидкий процес виготовлення газового обладнання відбувається завдяки власному виробництву RGC Production та мережі логістичних центрів РГК, які оперативно отримують комплектуючі від постачальників з Європи.

Виконувати усі критично важливі роботи на газових мережах міста фахівці АТ «Дніпрогаз» можуть лише за умови належного рівня оплат дніпрянами за послуги з розподілу газу.

У компанії щиро дякують усім дніпрянам, що сплачують за розподіл енергоресурсу в повному обсязі, та радять користуватись для оплати зручними сервісами сайту 104.ua:

  • особистий кабінет на сайті 104.ua — https://cutt.ly/kL3Oq4Q
  • оновлений додаток 104.ua:
  1. для Android https://cutt.ly/RL3I0tf
  2. для iPhone https://cutt.ly/0L3I9Sp
Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook