ГлавнаяОбщество

Нова покрівля: ще в одному будинку ОСББ виконали ремонт за програмою співфінансування

У дніпровських будинках ОСББ та ЖБК продовжують виконувати ремонти за аварійними видами робіт. Проєкти втілюють за муніципальною програмою співфінансування. Згідно з нею співвласники багатоквартирних будинків мають можливість проводити ремонти за фінансової підтримки міської ради (25% від вартості робіт сплачують мешканці та 75% — міський бюджет). У будинку ОСББ по вул. Володимира Мономаха, 29 за такою програмою відремонтували покрівлю. Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міськради.

«Виконаний аварійний ремонт покрівлі. Цей вид робіт є досить популярним за програмою співфінансування. Це ОСББ подало заявку ще торік на капітальний ремонт, але у зв’язку з неможливістю його проведення через заборону на державному рівні (йдеться про постанову уряду), вирішили зробити поточний ремонт покрівлі, щоб усунути аварійність і не було локальних підтоплень будинку. Загальна вартість робіт близько 2 млн грн, з них понад 1,5 млн грн – кошти міського бюджету, решта — від співвласників будинку», — підкреслив начальник відділу з організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Владислав Макарець.

Зі свого боку голова згаданого будинку ОСББ Сергій Корнієнко зазначив: «Нашому будинку вже 65 років. Загальна площа покрівлі 2 700 квадратних метрів. Відремонтувати її власними силами не змогли б, оскільки проєкт вартісний. Тому, звісно, раді, що є муніципальна програма, яка допомагає проводити такі ремонти».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook