Російські окупаційні війська продовжують тероризувати Нікопольський район. Пообіді вдарили по Мирівській громаді. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України в Дніпропетровській області, передає прес-служба ОВА.
![](https://i.most-dnepr.info/016/49/6358dcd2dae79.jpeg)
Ворожі снаряди мешканців Мирівської громади не зачепили.
Піротехніки Дніпропетровського управління ДСНС продовжують розміновувати Дніпропетровщину і сусідню Херсонщину. В нашій області сьогодні знищили 35 ворожих снарядів. У Херсонській - 4 вибухівки.
З початку повномасштабного вторгнення піротехніки ДСНС Дніпропетровщини знешкодили майже 6 тисяч боєприпасів.