ГоловнаCуспільство

Де можна легко взяти кредит онлайн без отказу?

Оформити кредит онлайн без отказа в Україні стало великою проблемою. Головна причина – військовий конфлікт зі східним сусідом, який наклав свій відбиток на всі аспекти життя українців, включаючи кредитно-фінансову. Мільйони українців змушені залишити свої місця проживання та виїхати за кордон, чи до західних областей. Ці люди втратили не лише стабільне джерело доходу, а й дахи над головою. Багато малих, середніх та великих виробництв в Україні припинили свою діяльність. Все це негативно позначилося на фінансовій стабільності суспільства та держави.

Тому отримати кредит без отказа в Україні в 2023 році завдання ще те. У цій невеликій статті буде розказано про найпростіші та найпопулярніші способи швидкого вирішення фінансових проблем.

Банківський кредит – чому про нього можна на час війни забути

Нюанс у тому, що банки кредитують своїх клієнтів з допомогою вкладів інших клієнтів. Оскільки обсяг депозитних вкладів різко зменшився, відповідно стали проблемними і кредити. У кращому разі банки продовжують дозволяти користуватися своїм клієнтам кредитними картками, які були оформлені ще в довоєнний час.

Кредит у ломбарді

Це безпрограшний, надійний та простий варіант швидко отримати потрібну суму грошей у борг. Для отримання кредиту в ломбарді потрібно лише дві речі: паспорт та застава. Чим дорожча застава, тим більшу суму кредиту може розраховувати позичальник. Але треба розуміти, що ломбард дасть відносно невеликий відсоток за заставною цінністю, з таким розрахунком, щоб заставу можна було без проблем продати на аукціоні, якщо позичальник вчасно не розрахується за кредитом.

Оптимальним варіантом застави в ломбарді є коштовності та прикраси. Вони займають мало місця, добре зберігаються, за ними не потрібен догляд, вони мають високу вартість та мають попит.

Але, що робити, якщо у клієнта немає будь-якої відповідної застави, а гроші дуже потрібні? Залишається два варіанти – або позичати гроші у знайомих, або звернутися до мікрофінаносової організації (МФО). Перший варіант, звичайно ж, простіше і краще, тільки далеко не у всіх є поруч такі знайомі, які могли позичити певну суму грошей.

Кредит у МФО

Кредит у МФО можна оформити дуже швидко, у будь-який час дня та ночі, маючи на руках лише паспорт, довідку про присвоєння ІПН, банківську картку та номер мобільного телефону. Для оформлення кредиту в МФО необхідно або відвідати найближче відділення МФО (якщо є поблизу), або через сайт організації, наприклад, E-groshi.com.

Щоб подати заявку на кредит через сайт, необхідно пройти реєстрацію, під час якої вказати достовірні персональні дані та підтвердити їх. Найкращим рішенням є реєстрація через систему ID-Bank, якщо такий варіант реєстрації підтримує кредитор.

Подана заявка розглядається адміністрацією МФО протягом 30-60 хвилин, після чого на зазначені контактні дані клієнта надходить рішення про надання кредиту. У разі позитивного рішення позичальнику залишається підписати електронний кредитний договір, після чого гроші буде зараховано на його банківську картку.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook