ГоловнаCуспільство

Дніпропетровськгаз: детектор 104.ua – гарантія газової безпеки у помешканні

Споживачі Дніпропетровщини щоденно користуються газовими приладами у помешканні для приготування їжі та опалення оселі тощо. АТ «Дніпропетровськгаз» нагадує, що слід завжди пам’ятати про обережність та уважність. Оскільки в опалювальний сезон збільшується кількість викликів на телефон «104» аварійно – диспетчерської служби компанії через запах газу у приміщенні, де встановлено газові прилади.

Нагадаємо, що виявити витік блакитного палива можна за запахом (природний газ без запаху, тому його одорують, додають домішки, і він має специфічний аромат) та на слух (у місцях стиків та з’єднань труб і шлангів, газ може витікати зі шиплячим звуком). 

До того ж, є спеціальні пристрої, які можуть взяти на себе відповідальність за виявлення витоків, наприклад, детектор газу 104.ua. Він компактних розмірів, а тому не займає багато місця. Детектор має світлові датчики: зелений, жовтий, помаранчевий та червоний, які одразу продемонструють, наскільки безпечне повітря в оселі. А також повідомляє про витік газу звуковим сигналом. Цей пристрій – високочутливий та простий для щоденного самостійного використання. 

Якщо ви виявили детектором витік блакитного палива, перекрийте подачу газу, провітріть приміщення та негайно телефонуйте за номером «104».

Нагадаємо, що витоки природного газу є дуже небезпечними для життя та здоров’я, адже можуть призвезти до виникнення аварійних ситуацій. Щоб попередити їх, а також упевнитися у стабільній та правильній роботі ваших газових приладів, Дніпропетровськгаз рекомендує раз на рік проводити технічне обслуговування газових мереж та приладів у домоволодіннях кожного споживача. 

Придбати детектор газу, а також будь-яке інше газове обладнання і отримати фахову консультацію можна у найближчому до вас 104.ua клієнтському просторі на Дніпропетровщині. 

Дбайте про свою безпеку!

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook