ГоловнаCуспільство

Італійська «стоп-система» у дії: Дніпропетровськгаз працює без відключення споживачів

Нещодавно спеціалісти Дніпропетровськгазу провели газонебезпечні роботи з відключення недіючих газопроводів у м. Перещепино. Під час яких спеціалісти застосували обладнання італійської фірми Ravetti. Відтак новітня система дозволила не відключати газопостачання для чотирьох тис. побутових споживачів. 

«Стоп-система» від європейських партнерів забезпечує надійне перекриття газопровопроводу в кожній точці відсікання. Тобто, дає можливість виконувати роботи на ділянці газопроводу в необхідному місці, але при цьому без порушення режимів газу. 

«Таке обладнання унікальне тим, що можна проводити роботи на газопроводах в будь-яку пору року, при цьому не припиняти розподіл газу споживачам. Також це заощаджує час і трудоресурси», - говорить технічний директор АТ «Дніпропетровськгаз» Сергій Бачурін.

АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом РГК, активно застосовує інструменти та системи найвищої якості провідних європейських партнерів. Продовжує в умовах війни модернізацію системи газопостачання області та підготовку мереж до наступного опалювального сезону завдяки обраному курсу євроінтеграції газового ринку та відмови від радянських і російських технологій.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook