ГоловнаCуспільство

“Дніпрогаз” газифікував сучасний житловий комплекс у центрі Дніпра

В умовах воєнного часу бригади відділу капітального будівництва АТ "Дніпрогаз" продовжують активно працювати та виконують усі виробничі завдання в узгоджені з клієнтами терміни.

У травні “Дніпрогаз” завершив виконання комплексу робіт з приєднання до газорозподільної системи сучасної новобудови у Центральному районі Дніпра. 

Для реалізації потреб замовника фахівці компанії встановили новий потужний шафовий газорегуляторний пункт та вузол обліку газу типорозміру G-400, здійснили монтаж зовнішніх і внутрішніх систем газопостачання згідно розробленої технічної документації.

Крім того, в кожній квартирі багатоповерхового житлового комплексу було облаштовано автономне газове опалення. Загалом спеціалісти компанії встановили у будинку більше 300 індивідуальних газових лічильників та двоконтурних котлів. Тож тепер мешканці новобудови не мають додаткового клопоту з встановлення газових приладів.

Для клієнтів, які зацікавлені у наданні послуг з розподілу блакитного палива, нагадаємо: замовити послуги зі стандартного/нестандартного приєднання до газових мереж власної будівлі, багатоповерхівки чи підприємства можна за допомогою менеджерів Центрів обслуговування клієнтів у Дніпрі за адресами: Виконкомівська, 34 або просп. Слобожанський, 96а.

Пам’ятайте: приєднатися до газорозподільної системи легко! Допоможе у цьому команда фахівців АТ «Дніпрогаз». Компанія гарантує експертне виконання проектування, будівельних робіт, як зовнішніх, так і внутрішніх мереж, пуск газу, експертний підбір та встановлення обладнання. Тож радимо довіряти роботи на газових мережах лише професіоналам своєї справи.  

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook