ГоловнаCуспільство

З початку 2024 року понад 220 родин отримали «пакунок малюка»

У 2024 році на Дніпропетровщині понад 220 родин отримали «пакунок малюка» з найнеобхіднішим для немовляти. Ще майже півтисячі сімей замість «бебі-бокса» звернулись за грошовою компенсацією. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Майже шість років діє державна ініціативна «пакунок малюка». Вона покликана підтримати новоспечених батьків. Забезпечити немовля у перші місяці усім необхідним», – розповіла директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОВА Олена Кришень.

У «бебі-боксі» є майже 90 найменувань: засоби гігієни, одяг різного розміру до року, підгузки, іграшки, ковдри, рушники.

Цьогоріч наповнення переглянули. Зменшили кількість одягу найменшого розміру, з якого малята швидко виростають. Його замінили на більший. За побажанням батьків додали найпопулярніші позиції – теплі речі, багаторазові вологостійкі пелюшки.

Пакунки видають безпосередньо у пологовому будинку або в управліннях соціального захисту населення.

Передбачена й грошова компенсація. Розмір відшкодування збільшили майже на тисячу гривень. Тепер він складає 7 689 грн. Кошти можна витратити на необхідні товари і послуги.

Аби отримати виплату, необхідно звернутися до уповноваженого фахівця в громаді або ЦНАПу. Подати заяву можна й онлайн, на державному порталі Дія. Для цього потрібно зайти на вкладку єМалятко.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook