ГоловнаCуспільство

Цифровізація освітнього процесу Дніпра: як у місті розширюють можливості для навчання, доступні у смартфоні

Дніпро продовжує цифровізовувати освітній процес, розширюючи можливості для навчання, що доступні просто у смартфоні. Торік інформаційна система «Цифрова освіта Дніпра» (особисті кабінети директора/викладача шкіл, батьків, чат-бот) розширила функціонал і на заклади дошкільної освіти. Нині система проводить облік учнів, співробітників закладів загальної середньої освіти. Важливі оновлення пройшли як для батьків, так і для вчителів.

«Ми оновили кабінети співробітників шкіл для оптимізації процесу роботи в освітній інформаційній системі. Зробили це, аби спростити процес виготовлення учнівського квитка. Прибрали заповнення анкет батьками та необхідність подавати додаткові списки від співробітників закладів освіти. Тепер відповідальні особи самостійно складатимуть списки учнів, яким необхідно виготовити учнівські квитки. Таким чином батькам більше не потрібно заповнювати анкети. Зараз кабінет тестуємо. Після цього заклади загальної середньої освіти зможуть ним користуватися. А ще створили кабінети співробітників закладів дошкільної освіти для цифрового обліку вихованців, співробітників, а також подання електронної звітності до Міністерства освіти і науки України. Наразі кабінети теж проходять етап тестування. Після цього запустимо їх у роботу», - розповіла під час брифінгу 6 лютого провідна спеціалістка відділу з питань управління проєктами та програмами КП «єДніпро» Маргарита Сорсорян.

Вона також додала: «На етапі тестування ще один цілком новий модуль «Облік комунальних послуг» для шкіл та садочків. Кожен заклад самостійно зможе подавати показники лічильників через освітню інформаційну систему «Цифрова освіта Дніпра». Продовжуємо працювати і над створенням електронного журналу та щоденників».

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook