Іноземні партнери передали комп’ютерну техніку двом державним підприємствам регіону. Загалом десять ноутбуків і стільки ж моніторів. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.
![](https://i.most-dnepr.info/025/54/65c4ec7804299.jpeg)
«Вдячні нашим закордонним друзям за гуманітарну допомогу. Вона актуальна і своєчасна. Впевнений, сприятиме цифровізації області», – зазначив заступник начальника Дніпропетровської ОВА Юрій Яндульський.
![](https://i.most-dnepr.info/040/61/65c4ec87c4cd5.jpeg)
Він додав, що обладміністрація продовжує співпрацю з різними організаціями та фондами.
![](https://i.most-dnepr.info/049/50/65c4ec9032541.jpeg)
«Ми живемо у сучасному світі. І комп’ютер зараз – невід’ємна річ. Запроваджується електронний документообіг. Взагалі все переходить в онлайн. Тож спасибі за гаджети. Нам вони дійсно потрібні», – наголосив начальник управління Державного агентства рибного господарства у Дніпропетровській області Василь Волков.
![](https://i.most-dnepr.info/069/53/65c4eca4b1b8a.jpeg)
Розвивати іноземні зв’язки та втілювати спільні проєкти допомагає Регіональний офіс міжнародного співробітництва. Його створення – ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
![](https://i.most-dnepr.info/079/03/65c4ecae6110f.jpeg)