ГоловнаCуспільство

У Дніпровській філії «ГАЗМЕРЕЖІ» організували навчання фахівців з електрохімічного захисту газопроводів

Дніпровська філія “ГАЗМЕРЕЖІ” продовжує вдосконалювати знання працівників для виконання своєї головної функції - забезпечення сталого та безаварійного розподілу газу для мешканців Дніпра та Дніпровського району.

Нещодавно працівники відділу навчання та розвитку персоналу Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» організували цикл курсів з підвищення кваліфікації для фахівців служби електрохімічного захисту газових мереж (ЕХЗ). 

Під час першого комплексного навчання 18 монтерів служби ЕХЗ прослухали вступну лекцію, на якій ознайомилися з метою та етапами освітнього процесу, а також дізналися про нововведення у галузі охорони праці. 

Після цього присутні перейшли до вивчення практичної частини курсу, під час якого поглибили свої знання про:

  • види корозії трубопроводів;
  • основні методи захисту труб від корозії;
  • доцільність використання засобів ЕХЗ;
  • діюче обладнання ЕХЗ компанії;
  • шляхи підвищення ефективності електрохімічного захисту газопроводів.

“Експлуатація підземних газопроводів, споруд і конструкцій на них пов'язана з інтенсивними динамічними навантаженнями та несприятливими умовами їх експлуатації. У місцях деформацій та пошкоджень ізоляції виникає корозія, що призводить до величезних витрат на ремонт та обслуговування, - зазначає один з лекторів курсу, начальник управління ЕХЗ/КПО В’ячеслав Давидов. - Головна задача фахівців нашого підрозділу: забезпечення якісного комплексного електрохімічного захисту газопроводів, які обслуговує наше підприємство, для подовження терміну їх дії та попередження виникнення аварійних ситуацій на них”.

Після завершення курсу навчання всі працівники мають пройти два теоретичні тестування та скласти іспит, який прийматиме спеціально створена кваліфікаційна комісія.

Працюємо на Перемогу!

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook