На Дніпропетровщині вшанували українців, які загинули під час бойових дій на території інших держав. Зібралися біля монумента «Вибух пам’яті» у Дніпрі. Долучилися представники обласної та міської влади, воїни, родичі бійців. Як це було – у фоторепортажі.
![](https://i.most-dnepr.info/036/04/65cdfeba809e5.jpeg)
«Я два роки провів в Афганістані, виконував там бойові завдання. Щороку в цей дань згадую тих, з ким служив. Те десятиріччя принесло багато біди у домівки наших земляків», – зазначив в.о. заступника начальника Дніпропетровської ОВА Андрій Кульбач.
![](https://i.most-dnepr.info/064/53/65cdfed677f29.jpeg)
Представники влади,...
![](https://i.most-dnepr.info/073/50/65cdfedfb200f.jpeg)
ветерани та їхні рідні
![](https://i.most-dnepr.info/087/17/65cdfeed685d4.jpeg)
Разом присутні схилили голови у хвилині мовчання
![](https://i.most-dnepr.info/101/29/65cdfefbe127d.jpeg)
Поклали квіти по пам’ятника
![](https://i.most-dnepr.info/119/36/65cdff0d11efb.jpeg)
Побратими поспілкувалися про бойове минуле
![](https://i.most-dnepr.info/004/34/65cdff192b384.jpeg)
Віддати шану полеглим прийшли й мешканці Дніпра
«Вже 35-та річниця виводу військ. Важлива дата. Вшановуємо українців, які брали участь у бойових діях за кордоном. Багато з них і зараз в строю. Боронять вже рідну державу від російської навали», – сказав голова Дніпропетровського обласного об’єднання ветеранів Афганістану Віктор Волошин.
![](https://i.most-dnepr.info/026/05/65cdff2f9627a.jpeg)
Пан Борис також воював в Афганістані. Потрапив туди юним хлопцем. З 2014 року пішов боронити Україну.
«Досвід воїна допоміг мені. Став у нагоді під час захисту Батьківщини», – розповів Борис.
![](https://i.most-dnepr.info/045/11/65cdff4264a62.jpeg)
Учасників бойових дій на території інших держав вшановують щороку 15 лютого.
![](https://i.most-dnepr.info/054/42/65cdff4b7fe02.jpeg)
Саме в цей день у 1989 році з Афганістану вийшли останні підрозділи військ колишнього СРСР.