У Дніпрі, аби містяни завжди були з доступом до води у разі екстрених ситуацій, облаштували 97 колонок на правому та лівому берегах, а також 86 бочок на правобережжі Дніпра. Щоб перевірити показники – взяли проби води з колонок. Про це повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.
![](https://i.most-dnepr.info/114/12/65cf2ea4def3e.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/005/09/65cf2eb660670.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/013/44/65cf2ebe37b10.jpeg)
«Набрали у двох точках міста з колонок. Перша – на бульварі Рубіновий, 8. Друга – по вул. Ю. Кондратюка, 26. Аналіз проводили у незалежній лабораторії кафедри екології та захисту навколишнього середовища НТУ «Дніпровська політехніка», – каже представник КП «Дніпроводоканал» Ян Майдан.
![](https://i.most-dnepr.info/035/20/65cf2ed454af6.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/064/62/65cf2ef1d6f06.jpeg)
«Перевірили на органоліптичні властивості (метод визначення показників якості продукції на основі аналізу сприйняття органів чуття: зору, нюху, слуху, дотику, смаку, – ред), фізико-хімічні властивості та подивились реакцію», - пояснив Юрій Бучавий, доцент кафедри екології НТУ «Дніпровська політехніка».
![](https://i.most-dnepr.info/101/31/65cf2f16ac15a.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/015/39/65cf2f3f56bb7.jpeg)
«Можна зробити висновок, що вона придатна лише для технічного користування», – підсумував доцент кафедри екології НТУ «Дніпровська політехніка» Юрій Бучавий.
![](https://i.most-dnepr.info/041/23/65cf2f591642f.jpeg)
Отже, спеціалісти рекомендують утриматися від споживання даної води навіть після кип'ятіння для пиття та приготування їжі. А використовувати її для санітарно-технічних потреб та у садово-парковому господарстві.