ГоловнаCуспільство

Закарбувати спогади про героїв та цивільних, які народилися, проживали, працювали у Дніпрі, можна на платформі «В!ЙНА»

У Дніпрі продовжують наповнювати платформу «В!ЙНА» – віртуальний меморіал, присвячений справжнім героям-захисникам, які боронили землю від ворога чи продовжують це робити. Про це повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

«Наповнюємо платформу, постійно додаємо інформацію про кожного героя нашого міста. А ще додаємо події, які відбуваються внаслідок ворожих ракетних атак по Дніпру. Будемо це робити і надалі. Адже головна мета – закарбувати спогади про кожного бійця. За період роботи платформи 39 героїв міста було відзначено медаллю «Захисник Вітчизни» посмертно та 5 героїв, які продовжують боронити нашу країну від ворога. На платформі розміщено розділ «Запропонувати», аби родичі, друзі чи просто близькі люди мали змогу надати інформацію щодо наших героїв чи цивільних», – розповіла під час брифінгу 20 лютого заступниця начальника відділу інновацій та висвітлення діяльності КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» ДМР Софія Приліпко.

Для оприлюднення інформації на платформі потрібно перейти за посиланням: https://memory.dp.ua/ та заповнити заяву. Там необхідно завантажити фото героя, додати ПІБ, вказати роки життя, посаду. А ще надати детальну біографію.

«Після цього заяву перевіряємо. Із заявником тримаємо зворотний зв'язок. Якщо всі дані погоджено – інформацію щодо цивільних та військових оприлюднюємо на платформі. Тож кожен може надати інформацію на платформу щодо наших героїв. Ми одразу після перевірки оприлюднимо її на сайті», - додала Софія Приліпко.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook