Майстер-клас від спортивних кумирів. Зірки баскетболу запросили в гості юних учасників «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч». Профі провели для дітей тренування. Поділилися секретами майстерності. А ще – зіграли з хлопцями.
![](https://i.most-dnepr.info/100/15/65ddd906683ab.jpeg)
«Таке наставництво – супермотивація для учнів на шляху до мети. Амбасадори проєкту й інші імениті спортсмени проводять зустрічі із дітьми. Аби показати своїм прикладом, яких висот можна досягти. Звичайно, якщо докласти зусиль», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
![](https://i.most-dnepr.info/113/08/65ddd91313692.jpeg)
Юнаків запросили гравці баскетбольного клубу «Дніпро». Команди-лідера Суперліги.
![](https://i.most-dnepr.info/121/28/65ddd91be4c5a.jpeg)
Завітали збірні двох дніпровських ліцеїв.
![](https://i.most-dnepr.info/006/34/65ddd92703151.jpeg)
Кожна стала чемпіоном у своєму начальному закладі. Тепер активно готується до міського етапу.
![](https://i.most-dnepr.info/014/42/65ddd92f921f3.jpeg)
«Ми зарядились від дітей позитивом, енергією. Показали свої баскетбольні навички, різні вправи. У кожного з цих учнів є потенціал, який потрібно розвивати. Я впевнений, що серед хлопців є майбутні спортсмени, – сказав гравець БК «Дніпро» Роман Бондарчук.
![](https://i.most-dnepr.info/036/58/65ddd94576c45.jpeg)
Форвард «Дніпра» Данііл Сипало каже, залюбки приміряв на себе роль наставника. Показав декілька професійних фішок.
![](https://i.most-dnepr.info/046/10/65ddd94f3c824.jpeg)
«Я знаю, що таке мрія стати баскетболістом. Був на місці цих хлопців. І в моєму житті також були люди, які мотивували. Граю з другого класу. Поступово всьому вчився. І ось в спорті майже 10 років», – розповів форвард «Дніпра» Данііл Сипало.
Дев’ятикласника Дмитра до баскетболу заохотив друг. Хлопець зізнається, залюбки б повторив тренування.
![](https://i.most-dnepr.info/057/45/65ddd95a29c43.jpeg)
«Такі зустрічі дуже мотивують займатися. Зіграли п’ять на п’ять проти команди «Дніпра». Я навіть закинув м’яча у «кошик» професійних спортсменів. Баскетбол дає сили, прокачує дихання», – наголосив Дмитро.
![](https://i.most-dnepr.info/068/22/65ddd96559a8f.jpeg)
Восьмикласник одного з дніпровських ліцеїв Артем впевнений, зустріч із профі була корисною. Планує застосовувати отримані знання.
![](https://i.most-dnepr.info/076/52/65ddd96d42602.jpeg)
«У нашій школі були дві команди. Ми зіграли між собою. Моя збірна перемогла. Тепер змагатимемося на міському етапі. Маємо велике бажання проходити далі», – сказав школяр.
![](https://i.most-dnepr.info/087/12/65ddd978a9636.jpeg)
Проєкт «Всеукраїнські ліги пліч-о-пліч» – ініціатива Президента Володимира Зеленського та профільних міністерств.
![](https://i.most-dnepr.info/096/38/65ddd981c550e.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/109/33/65ddd98e5ef82.jpeg)