ГоловнаCуспільство

Майстер-клас від зірок баскетболу: спортивні кумири запросили учасників «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» на тренування

Майстер-клас від спортивних кумирів. Зірки баскетболу запросили в гості юних учасників «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч». Профі провели для дітей тренування. Поділилися секретами майстерності. А ще – зіграли з хлопцями.

«Таке наставництво – супермотивація для учнів на шляху до мети. Амбасадори проєкту й інші імениті спортсмени проводять зустрічі із дітьми. Аби показати своїм прикладом, яких висот можна досягти. Звичайно, якщо докласти зусиль», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. 

Юнаків запросили гравці баскетбольного клубу «Дніпро». Команди-лідера Суперліги.

Завітали збірні двох дніпровських ліцеїв.

Кожна стала чемпіоном у своєму начальному закладі. Тепер активно готується до міського етапу.

«Ми зарядились від дітей позитивом, енергією. Показали свої баскетбольні навички, різні вправи. У кожного з цих учнів є потенціал, який потрібно розвивати. Я впевнений, що серед хлопців є майбутні спортсмени, – сказав гравець БК «Дніпро» Роман Бондарчук. 

Форвард «Дніпра» Данііл Сипало каже, залюбки приміряв на себе роль наставника. Показав декілька професійних фішок.

«Я знаю, що таке мрія стати баскетболістом. Був на місці цих хлопців. І в моєму житті також були люди, які мотивували. Граю з другого класу. Поступово всьому вчився. І ось в спорті майже 10 років», – розповів форвард «Дніпра» Данііл Сипало. 

Дев’ятикласника Дмитра до баскетболу заохотив друг. Хлопець зізнається, залюбки б повторив тренування.

«Такі зустрічі дуже мотивують займатися. Зіграли п’ять на п’ять проти команди «Дніпра». Я навіть закинув м’яча у «кошик» професійних спортсменів. Баскетбол дає сили, прокачує дихання», – наголосив Дмитро. 

Восьмикласник одного з дніпровських ліцеїв Артем впевнений, зустріч із профі була корисною. Планує застосовувати отримані знання.

«У нашій школі були дві команди. Ми зіграли між собою. Моя збірна перемогла. Тепер змагатимемося на міському етапі. Маємо велике бажання проходити далі», – сказав школяр.

Проєкт «Всеукраїнські ліги пліч-о-пліч» – ініціатива Президента Володимира Зеленського та профільних міністерств.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook