Для безпеки та здоров’я дніпрян. Містян закликають не купувати продукти у «стихійників», адже це небезпечно для здоров’я. Наприклад, «молочка», м’ясо, риба, яйця. Реалізація цих продуктів можлива лише в магазинах або на спеціалізованих ринках і обов'язково з відповідними документами. На стихійних ринках є питання і до транспортування, і до зберігання, і до товарного сусідства.
![](https://i.most-dnepr.info/066/46/65dd3038b68b1.jpeg)
Задля безпеки містян фахівці КП «Дніпровські активи» проводять рейди щодо недопущення стихійної торгівлі без потрібних документів. Перевіряють «стихійку» і за зверненнями та скаргами місцевих мешканців.
![](https://i.most-dnepr.info/084/40/65dd304a1a3e5.jpeg)
Цього разу знайшли декількох «порушників» по вул. Робочій. Власниця мала документи лише на одну точку. А розмістила три.
«Я думала, що можна розставляти по всій вулиці. А не конкретно в одному місці. Наперед буду знати», — сказала жінка.
![](https://i.most-dnepr.info/126/39/65dd30746311b.jpeg)
Ще на одній локації реалізатор також не мав відповідних документів.
![](https://i.most-dnepr.info/019/38/65dd3088421e6.jpeg)
Особи, які здійснюють несанкціоновану торгівлю, самовільно використовують території загального користування, не сплачують кошти до бюджету, захаращують території, смітять та ускладнюють рух пішоходів, наражають на небезпеку здоров'я містян.
![](https://i.most-dnepr.info/033/24/65dd309609c5f.jpeg)
«Склали на власників адміністративні протоколи. Далі вони мають прийти на адмінкомісію до Дніпровської міської ради, за результатами розгляду протоколу сплатити штраф. Це від 340 до 1360 грн», — розповів головний спеціаліст юридичного відділу КП «Дніпровські активи» ДМР Даніїл Цебенко.
![](https://i.most-dnepr.info/052/35/65dd30a999f88.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/062/26/65dd30b378d72.jpeg)
Також укладання договору на вуличну торгівлю з КП — це підтримка економіки та наповнення місцевого бюджету.
«Звертайтеся до КП «Дніпровські активи» по просп. Лесі Українки, 55 для укладання відповідного договору — здійснюйте легальну торгівлю на території міста. Сплачуйте кошти до бюджету та підтримуйте економіку країни», — закликав Даніїл Цебенко.
![](https://i.most-dnepr.info/082/17/65dd30c717118.jpeg)
Усього з початку року складено 44 протоколи за адміністративні правопорушення.