ГоловнаCуспільство

Дбайте про здоров'я та не купуйте товари незрозумілої якості! КП «Дніпровські активи» продовжує превентивну роботу

Для безпеки та здоров’я дніпрян. Містян закликають не купувати продукти у «стихійників», адже це небезпечно для здоров’я. Наприклад, «молочка», м’ясо, риба, яйця. Реалізація цих продуктів можлива лише в магазинах або на спеціалізованих ринках і обов'язково з відповідними документами. На стихійних ринках є питання і до транспортування, і до зберігання, і до товарного сусідства.

Задля безпеки містян фахівці КП «Дніпровські активи» проводять рейди щодо недопущення стихійної торгівлі без потрібних документів. Перевіряють «стихійку» і за зверненнями та скаргами місцевих мешканців.

Цього разу знайшли декількох «порушників» по вул. Робочій. Власниця мала документи лише на одну точку. А розмістила три.

«Я думала, що можна розставляти по всій вулиці. А не конкретно в одному місці. Наперед буду знати», — сказала жінка.

Ще на одній локації реалізатор також не мав відповідних документів.

Особи, які здійснюють несанкціоновану торгівлю, самовільно використовують території загального користування, не сплачують кошти до бюджету, захаращують території, смітять та ускладнюють рух пішоходів, наражають на небезпеку здоров'я містян.

«Склали на власників адміністративні протоколи. Далі вони мають прийти на адмінкомісію до Дніпровської міської ради, за результатами розгляду протоколу сплатити штраф. Це від 340 до 1360 грн», — розповів головний спеціаліст юридичного відділу КП «Дніпровські активи» ДМР Даніїл Цебенко.

Також укладання договору на вуличну торгівлю з КП — це підтримка економіки та наповнення місцевого бюджету.

«Звертайтеся до КП «Дніпровські активи» по просп. Лесі Українки, 55 для укладання відповідного договору — здійснюйте легальну торгівлю на території міста. Сплачуйте кошти до бюджету та підтримуйте економіку країни», — закликав Даніїл Цебенко.

Усього з початку року складено 44 протоколи за адміністративні правопорушення.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook