ГоловнаCуспільство

«Проблему нерухомих ліфтів, які просто стоять місяцями, ми подолали вже давно», — представник департаменту житлового господарства

Дніпро подолав проблему нерухомих ліфтів. Щороку у місті ремонтують сотні ліфтів. Підйомник у другому під’їзді за адресою: ж/м Тополя-2, будинок 1, корпус 1 не став винятком. А ще кілька років тому, за словами місцевого мешканця Романа, він часто зупинявся. Чоловіку доводилось з 9 поверху спускати на прогулянки своїх двох дітей та ще й візочки.

«Ліфт постійно застрягав, довго стояв і ми не могли повноцінно ним користуватись. Кілька років тому нам замінили кабіну і проблема трохи вирішилась. Тож дуже сподіваємось, що після цього ремонту проблем у нас більше не буде», — розповів Роман. 

Бригади виконують тут поточний ремонт. Замінюють не лише серце підйомника, а й інші важливі деталі, які понад 40 років не міняли. 

«Два роки тому ми замінили тут тільки купе кабіни. Нині ж замінюємо всі інші деталі для безперебійної роботи ліфта. Тут буде нова кабіна, двері на кожному поверсі, лебідка, сучасна станція керування та інші нові деталі. Ліфт буде енергоефективним, що нині важливо. Ми вже завершили роботи на 70 % і за півтора тижня у мешканців буде абсолютно новий та сучасний підйомник», — розповів директор ліфтової організації Артем Резник.

Проблема нерухомих ліфтів у Дніпрі стала першочерговим викликом для міської влади кілька років тому, адже це основа комфорту для мешканців, каже представник департаменту житлового господарства ДМР Єгор Худяков. Але її вдалось подолати, і на сьогодні у місті відсутні ліфти, які б не працювали місяцями. 

«Як тільки десь зупиняється ліфт, мешканці повідомляють до ліфтової служби і проблему одразу ж усувають. До того ж, якщо підйомник потребує ремонту, ми одразу включаємо його до плану на найближчий час. За минулий рік ми відремонтували 300 підіймачів, з них 18 – повністю замінили. До кінця весни плануємо відремонтувати 30 підйомників. Щодо подальшого, усе залежатиме від фінансування, але ми сподіваємось, що охопимо якомога більше адрес», — підсумував Єгор Худяков.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook