ГоловнаCуспільство

Оператор ГРМ області виконав у лютому ТО газових мереж у понад 100 багатоквартирних будинках

У лютому 2024 року фахівці Дніпропетровської філії «Газмережі» провели технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж у понад 100 багатоквартирних будинків на Дніпропетровщині. Мова йде саме про мережі спільного користування.

Послуга надається на підставі типового договору на ТО систем газопостачання загального користування багатоквартирного будинку, затвердженого державним регулятором НКРЕКП у грудні минулого року.

Роботи з ТО ВБСГ включають в себе: 

  • випробування газової системи на щільність;
  • технічне обслуговування систем газопостачання, запірних пристроїв, газовикористального обладнання, призначеного виключно для опалення місць загального користування;
  • перевірку на герметичність з’єднань газопроводів і газового обладнання;
  • усунення виявлених витоків газу з повторною перевіркою газових мереж на герметичність.

Періодичність проведення робіт залежить від строку експлуатації мереж. Так, внутрішньобудинкові системи, строк експлуатації яких менше 25 років, мають обслуговуватись один раз на 5 років. Якщо строк експлуатації понад 25 років – раз на 3 роки.

У березні цього року Дніпропетровська філія «Газмережі» планує провести ТО внутрішньобудинкових газових мереж 140 багатоквартирних будинків у регіоні. Графік проведення робіт опубліковані на офіційному сайті компанії https://dnp.grmu.com.ua/ у розділі «Технічне обслуговування ВБСГ». Про початок робіт балансоутримувачів та співмешканців буде проінформовано завчасно.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook