Дніпро мистецький. Таку назву має нова безкоштовна екскурсія містом. Маршрут розробила мисткиня, членкиня Національної спілки художників України Аделіна Браганець.
![](https://i.most-dnepr.info/105/15/65e8a3ca0f950.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/113/06/65e8a3d2b71d1.jpeg)
«Дніпро – це не лише промисловість, а й потужний мистецький центр. Саме ця екскурсія і підкреслить багате мистецьке минуле й сьогодення Дніпра. Маршрут цієї екскурсії починається з виставкової зали Національної спілки художників України, де представлені роботи художників Дніпра. Далі йдуть локації: «Поплавок», будівля Аудиторії народних читань (перший культурно-просвітницький центр для містян). Наступні зупинки екскурсії – театри. А саме — драми та комедії, опери та балету. Після цього зупинятимемось на алеї художників Дніпра, біля мистецько-художнього коледжу культури. Закінчуватимемо екскурсію у Мистецькому провулку», — розповіла Аделіна Браганець.
![](https://i.most-dnepr.info/001/19/65e8a3e1ed212.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/008/21/65e8a3e849a85.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/015/01/65e8a3ef40412.jpeg)
«Продовжуємо знайомити дніпрян, гостей міста з різними туристичними атракціями. У співпраці з Аделіною Браганець розробили нову безкоштовну цікаву екскурсію «Дніпро мистецький». Сьогодні її презентували, а почнемо проводити у травні. Цикл безкоштовних екскурсій містом продовжується. Наступна – 14 березня. Приєднатися до наших заходів може кожен охочий. Необхідно попередньо зареєструватися за номером: 067-602-60-90», — додала начальниця Туристичного інформаційного центру Ольга Стасенко.
![](https://i.most-dnepr.info/030/00/65e8a3feb24c8.jpeg)