Кам’янський район Дніпропетровщини отримав гуманітарну допомогу від Фундації першої леді Олени Зеленської. Вантаж для 36 дитячих будинків сімейного типу. Там найпотрібніше: побутова техніка, меблі, гаджети, домашнє приладдя, спортивний інвентар, котли, генератори. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.
«Вже понад сто наших дитячих будинків сімейного типу отримали гуманітарну допомогу від Фундації першої леді. Чергова партія приїхала у Кам’янський район. Для родин, у яких загалом більш ніж 260 хлопців та дівчат. Вдячний за підтримку осель, де малеча отримує те, чого раніше не мала. Маму, тата, тепло, повагу, прийняття й любов», – сказав начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
![](https://i.most-dnepr.info/007/02/65f1bb93d4ed7.jpeg)
Кожен з батьків-вихователів надавав список потреб заздалегідь.
![](https://i.most-dnepr.info/016/52/65f1bb9c22954.jpeg)
«Родини, куди ми передаємо подарунки від Фундації – неймовірні. Там ніхто не ділить дітей на своїх та чужих. Там займаються розвитком», – зазначила заступник очільника регіону Надія Задорожна.
![](https://i.most-dnepr.info/029/43/65f1bba9c3832.jpeg)
Першим родинам вже доправили все, що вони просили. П’ятьом донькам Яни та Олександра Хлєвним – столи й офісні стільці. А ще будівельні матеріали для ремонту однієї з кімнат.
![](https://i.most-dnepr.info/039/62/65f1bbb3ca001.jpeg)
Подружжя створило прийомну родину у 2011-му. А через декілька років – дитячий будинок сімейного типу.
![](https://i.most-dnepr.info/058/53/65f1bbc65ebfe.jpeg)
«Ми «народили» їх серцем. Перші були сестрички – Ангеліна і Саша. З притулку забрали зовсім маленькими крихітками. Одній було чотири рочки, іншій – шість. Якщо поглянути на фото того часу, неможливо впізнати наших красунь. Вдома розправили крила, розквітли», – розповіла мама-вихователька Яна.
![](https://i.most-dnepr.info/073/11/65f1bbd56c200.jpeg)
Дівчата зізнаються, щасливі, що в них є мама і тато. Дім, де завжди чекають. Де полюбили й обігріли з першого дня.
![](https://i.most-dnepr.info/084/38/65f1bbe0e63a4.jpeg)
«Ми все звикли робити разом. Прибираємо, готуємо, відпочиваємо. Любимо дівочі розмови», – сказала 17-річна Олександра.
![](https://i.most-dnepr.info/106/47/65f1bbf6e94c8.jpeg)
Замовлення Олени та Олега Андрейчиків – також в першу чергу для дітей, їхнього комфорту й розвитку. Планшети, смартфони, ноутбуки, велосипеди. Телевізори, набори побутової техніки й меблів, постільна білизна, рушники і пледи.
![](https://i.most-dnepr.info/121/30/65f1bc054f5bd.jpeg)
«Загалом випустили 13 дітей. З усіма дружні стосунки підтримуємо. Завжди раді бачити. Зараз виховуємо п’ятьох. Займаємося спортом, розвиваємо здібності синів і доньок. Коли в них все гаразд і ми щасливі», – наголосив Олег.
![](https://i.most-dnepr.info/006/56/65f1bc11eb135.jpeg)
Допомогу від Фундації вже отримали всі райони Дніпропетровщини.