![](https://i.most-dnepr.info/078/45/65f0796494734.jpeg)
36-й автобусний маршрут. Робоча група департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради інспектує один з автобусів. Перевіряють як зовнішній вигляд, так і охайність та справність середини салону. Єдине зауваження – відновити пошкоджений передній бампер. Про те, що цей маршрут не лише зручний, а й автобуси чисті та доглянуті, розповідає дніпрянка Ольга.
![](https://i.most-dnepr.info/121/08/65f0798f010e3.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/005/14/65f0799a48417.jpeg)
«Я вже років 20 користуюсь цим маршрутом. Ним добираюсь на роботу і потім додому. Дуже зручний маршрут, до того ж чуйні та доброзичливі водії. У салоні в принципі чистенько, звісно що буває іноді брудно, але це ж все смітять люди», — поділилась Ольга Яківна.
![](https://i.most-dnepr.info/017/50/65f079a6de896.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/025/62/65f079ae06bcd.jpeg)
Ще до одного автобуса 36-го маршруту нарікань немає. Але водій ділиться: після кожного рейсу знаходить купу сміття – від фантиків до їжі. Також люди псують плівку на вікнах та дряпають салон.
![](https://i.most-dnepr.info/037/62/65f079bac1205.jpeg)
«Я працюю водієм на цьому маршруті 11 років. Завжди підтримую чистоту, бо хочеться, щоб і людям приємно було їздити. Але не всі це оцінюють: хтось дякує, а хтось навпаки – псує автобус. Тож хотілося б, аби люди розуміли, що чистота починається з кожного з нас», — каже водій автобусного маршруту № 36 Артур Сергєєв.
![](https://i.most-dnepr.info/056/41/65f079cd98f35.jpeg)
Ще один маршрут на перевірці – 125-й. Тут перевізнику потрібно полагодити сидіння та прибрати у салоні.
![](https://i.most-dnepr.info/081/57/65f079e60e2bd.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/088/01/65f079eda7d3d.jpeg)
У цілому за місяць робоча група вже перевірила 80 автобусів. А це – 8 маршрутів. Їх оцінюють за 15 критеріями, і в кожному автобусі вимоги виконані на 70-90 %.
![](https://i.most-dnepr.info/102/33/65f079fb0ca07.jpeg)
«Зауваження не кричущі: у когось брудно, у когось сидіння в неналежному стані, у когось ще якийсь дрібний недолік. Ми звертаємо увагу на справність механізмів відчинення дверей, справність вікон і люків, стан сидінь, поручнів, підлоги, наявність передбаченої інформації у салоні автобуса, вогнегасника, аптечки, показника з номером маршруту. Також дивимось на зовнішній вигляд автобуса, відсутність іржі, стан коліс, лобового скла, дзеркал тощо. Але в цілому всі маршрути в задовільному стані. До того ж ми одразу відправляємо до перевізників усі зауваження і вони мають 10 днів на їх усунення. Торік всі перевізники сумлінно виконали наші побажання», — розповів завідувач сектору управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради Микола Переметчик.
![](https://i.most-dnepr.info/118/20/65f07a0bac95a.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/124/61/65f07a117a706.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/003/57/65f07a17a57c2.jpeg)
Усього по Дніпру працюють 92 міські автобусні маршрути. З них 87 обслуговують 11 приватних АТП. Ще 5 маршрутів — комунальні. Щодня на маршрути виходить близько 650 автобусів, які перевозять у середньому близько 300 тис. пасажирів, з них у середньому 51 тис. пільговиків.
![](https://i.most-dnepr.info/016/26/65f07a24e2411.jpeg)